Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Moje stare słuchawki SONY MDR-EX082 zepsuły się. Grały bardzo dobrze, miały bdb bass, jakość i tłumienie dźwięków. Moje nowe słuchawki mają być dokanałowe mieć czysty dźwięk, dobrą jakość bassu i tłumić dźwięki z otoczenia (!). Chciałbym, aby jakościowo były na takim samym bądź wyższym poziomie niż MDRki - nic gorszego nie wchodzi w grę. Co do ceny, to nie mam jakieś granicy. Wolałbym stosować się tym, żeby jak najtaniej kupić coś a'la MDR.

Proszę o pomoc. Słuchawki wybieram do odtwarzacza MP4 SONY NWZ-A826.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że to słuchawki głównie pod odtwarzacze Apple. Nie wpłynie to na jakość odtwarzania w Sony? Pierwszy raz w życiu słyszę o tej firmie i wiesz, tak wybrać trochę mi trudno, bo nawet opinii od innych użytkowników słyszałem. Wolałbym coś sprawdzonego mieć i dobrego. Załóżmy, że cena to około 200 zł. Może jakieś Sennheiser (CX300, 400?) albo Koss lub Sony?
Głownie słucham Rapu i zależy mi, aby w tej muzyce dobrze grały słuchawki.
Co o Słuchawkach a-JAYS Three i A1 oraz A2 myślicie - jak mają się do MDR EX082?

Co do tego tematu - mógłbyś podać - przeszukałem ostatnie strony działu i nie mogę znaleźć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAYS robione pod produkty APPLE, co masz na myśli??? To, że zestawy z mikrofonem są dopracowane pod iPhone to chyba nic nowego, większość producentów tak robi, to w końcu bardzo popularny sprzęt...
Co do rozpowszechnienia marki to u nas w kraju rzeczywiście jest słabe, ale to świetne słuchawki, do rapu idealne. Sennki można by porównywać, ale słuchawek SONY to bym przy nich nie stawiał...
Jak chcesz opinii użytkowników i potwierdzenia moich słów to zapraszam na sąsiednie forum sklepu mp3store.pl (z góry sory za reklamę - odsyłacz), tam toczą się w 90% dyskusje o takim sprzęcie.

Te tematy u nas rzeczywiście gdzieś się zapodziały icon_wink.gif może były w innych działach... nie wiem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...