Skocz do zawartości

Aplituner Onkyo TX-SR608 i głośniki Pirsm Onyx 200


pandrodor

Recommended Posts

Witam,

Proszę o poradę..
Chciałbym kupić amplituner Onkyo TX-SR608 i głośniki Prism Onyx 200. Jak będzie ten zestaw ze sobą współpracował?
Czy warto połączyć ze sobą w/w sprzęt? Dodatkowo jako odtwarzacz BD będzie mi służyła Sony PS3.

Ewentualnie proszę o poradę, jakie głośniki będą dobrze współgrały z amplitunerem Onkyo (zestaw 5.0 do 1000 zł)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacio94, przyznaję, że może nie dość dokładnie przejrzałem forum, ale to z uwagi na setki tematów odnośnie zestawów kina domowego..
Jeśli chodzi o pomieszczenie, w którym sprzęt będzie docelowo się znajdował to jest to około 16.8 m2.
Pytanie o zestaw kolumn Prism 200 stąd, że polecał mi go kiedyś sprzedawca ze sklepu z kinami domowymi (odradzał Prism 100, polecał 200)

Nie przewiduję dodatkowo subwoofera z uwagi na brak miejsca - dobrze więc byłoby, żeby kolumny frontowe miały dość dobry bas.

A z tych dwóch zestawów, o których pisałeś, który byłby lepszy do amplitunera, jaki zamierzam nabyć?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że sprzedawca ci polecał to tylko źle o nim świadczy...

Przy taki pomieszczeniu nie powinno być problemu z basem icon_wink.gif Który zestaw będzie lepszy? Ciężko powiedzieć, za wartości dźwiękowe wyżej ocenia się KODY, ale TAGA wygląda niesamowicie jak na swoją cenę. Kwestia balansu, jeśli dźwięk się tylko liczy to bierz KODĘ.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...