Skocz do zawartości

planowany zestaw do słuchania dubstepu do 2500zł


Medon

Recommended Posts

witam.
uwielbiam czysty dźwięk oraz muzę elektroniczną z bardzo niskimi, głębokimi dźwiękami.
myślałem nad zestawikiem do pokoju za ok 2500zł na którym posłucham czegoś takiego wAgAwAgA - PHooLCHaTTi icon_evil.gif icon_wink.gif

wymyśliłem to:

1 - http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a...amaha_RX_V_367/

2 - http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a...1003/JBL_ES_30/

3 - http://mediamax24.eu/jbl-e150p-warszawa.html

RAZEM: 2387 zł

co sądzicie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amplituner kina domowego - najniższy model, tragedia w muzyce to mało powiedziane
kolumny podstawkowe niskich lotów, raczej kiepskie i choć całkiem mocne jak na podstawkowce - to jednak nic z tych "głębokich" dźwięków i tak nie usłyszysz więc dobrze kombinujesz z subem (o ile chcesz małe kolumny)... jednak markę bym zmienił na inną
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jakiej wielkości masz pokój??? To podstawa do jakichkolwiek rozważań... Poza tym, czy sprzęt musi być koniecznie nowy???



Pokój ma 15 metrów kwadratowych.
Sprzęt nie musi być nowy, byle sprawny icon_smile.gif
Dlatego jeśli któreś z wymienionych przeze mnie urządzeń posiada tańszy, równie dobry odpowiednik lub lepszy podobnej cenie - chętnie poczytam Wasze propozycje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

amplituner kina domowego - najniższy model, tragedia w muzyce to mało powiedziane
kolumny podstawkowe niskich lotów, raczej kiepskie i choć całkiem mocne jak na podstawkowce - to jednak nic z tych "głębokich" dźwięków i tak nie usłyszysz więc dobrze kombinujesz z subem (o ile chcesz małe kolumny)... jednak markę bym zmienił na inną



świetnie, że napisałeś słowa krytyki, jednak bardziej rad byłbym z konkretnych propozycji na co byś te "tragedie" wymienił icon_wink.gif
byle do 2500zł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

ja bym olal ten zestaw.

Moja propozycja.

Dobry wzmacniacz 2 kanałowy najlepiej coś starszego, używanego ale z wysokiej półki. (Nad, Harman Kardon, Marentz) Sam używam Technicsa ale zmienił bym na cos innego.

do tego 2 kolumny mission m33i tanie i rewelacyjnie grające (poczytaj sobie opinie o tym sprzęcie). Myslę, że zagraja lepiej niż te JBL-ki.

Suba nie bierz ogromnego bo zanim się rozpędzi prędzej przestawi ściany niż wypełni ładnie pokój. Polecał bym coś mniejszego co będzie wchodziło na obroty w niższym zakresie i ładnie "dopełni" bass z kolumn. To by się nadawało, MAGNAT SUPREME SUB-201

Sam słucham dubstepów, i kilka sprzętów przerobiłem więc mówię ze swojego punktu widzenia. Nie ma co się sugerować nazwą firmy (jak to niektórzy mają w zwyczaju) sprze ma zaspokajać twoje uszy no i ewentualnie oczy a nie ma mieć logo. Tyle ode mnie.

I love DUBSTEP.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...