Skocz do zawartości

zgrywanie muzyki z winyli


Recommended Posts

Witam. Mam problem. Posiadam gramofon reloop rp 1000 mk3, do niego dokupiłem przedwzmacniacz SPR-6, do tego interfejs M-AUDIO fast track pro. Uziemienie z gramofonu przymocowalem do przedzwzmacniacza. Podczas nagrywania rejestruje się brzęczenie, nawet jak niegra plyta, a i glosnosc rejestrowania pozostawia do zyczenia. Czy problem tkwi w tanim przedwzmacniaczu gramofonowym? Czekam na jakas odpowiedz, bo jestem strasznie zdesperowany :/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Co do brzęczenia, to jeśli nie znika po poprawnym połączeniu mas, to przyczyna może tkwić w innym elemencie zestawu AV - tunerze radiowym albo TV, do którego podłączona jest antena z kablówki.
Komputery wybitnie nie lubią połączeń z taką anteną.
Jeśli problem nie zniknie po odłączeniu anteny, to musisz szukać dalej sam... icon_wink.gif
Jeśli zniknie a nie chciałbyś walczyć z anteną za każdym razem, gdy będziesz łączył sprzęt z komputerem, to poszukaj na Allegro separatora galwanicznego - wpięty szeregowo z anteną sprawę załatwi.

Co do głośności zapisu, to na pewno problem tkwi w ustawieniach interfejsu - rozumiem, że przedwzmacniacz sprawdzony i ... zasilony? icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...