Skocz do zawartości

Jakie kable polecacie do AE Aelite ?


Mr_Aleksander

Recommended Posts

Witam,

mam zamiar kupić nowe okablowanie do moich kolumn i nie wiem które będą dobrze z nimi współgrały . Kolumny to AE Aelite 3. Budżet jaki jestem w stanie na nie przeznaczyć to ok. 150 zł . Kable muszą mieć długość co najmniej 2x3m(ewentualnie w razie konieczności 2x2.5m) . Obecnie posiadam kable firmy profigold, zapłaciłem za nie 10 zł/m, aczkolwiek nie wydaje mi się by były warte tej ceny .

Dziękuje za wszelką pomoc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej klasie cenowej w jakiej sie obracamy roznice w dzwieku na kablach glosnikowych beda znikome. Wazne jest tylko to aby kabelek mial odpowiednia grubosc i byl dobrze izolowany. Reszta juz praktycznie nie jest istotna. Prawdziwe roznice jezeli chodzi o kable zarysowuja sie przy cenie od 1000zl do nieskonczonosci ... Choc tutaj zdaza sie rowniez ze kabel za 3000zl zagra tak samo dobrze jak np konstrukcja warta 10000zl. Tak to juz jest z kablami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze. 150zł. to trochę za mało na odczuwalnie lepsze kable o długości 2x3m.
Poza tym nie napisałeś jaki masz wzmacniacz, jakiej muzyki słuchasz i co chcesz osiągnąć po zmianie kabli. Zdajesz sobie sprawę, że zmiany będą naprawdę nieduże w porównaniu do wymiany kolumn czy wzmacniacza?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam za udzielenie rady, w takim bądż razie chyba nie ma sensu bym wymieniał kable . Miałem nadzieje że usłyszę większą różnicę, ale jeśli nie, to pozostanę przy starym okablowaniu . A co do wzmacniacza to póki co jestem w trakcie dobierania i odsłuchuję kilka modeli .

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...