Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Chciałbym zbudować sobie zestaw składający się z co najmniej 2 głośników takich "zwykłych" oraz subufera. Chciałbym połączyć to w skrzynkę łatwą do przenoszenia. Mógł bym wykorzystać do budowy zestaw głośników CREATIVE SBS380 oraz wydać jakieś 150zl na ewentualne podzespoły. Jeśli obudowa może być z drewna sosnowego, bukowego albo klonu to w cenę nie trzeba tego materiału wliczać bo mam go pod dostatkiem. Do głośników ma być podłączany ipod lub ewentualnie jakiś telefon przez jacka 3.5mm. I moje główne pytanie brzmi czy by mi mógł ktoś pomóc w budowie tego zestawu ponieważ jestem w tym kompletnie "zielony". Chodzi mi głównie o to co do czego podłączyć, jakie wymiary obudowy maja być i jakie części trzeba dokupić żeby to działało, a ewentualne klejenie albo np lutowanie mam już opanowane icon_smile.gif

Posiadam również taki głośnik:







Lecz niestety jest on uszkodzony. Na żółto zaznaczone są dziury, a na czerwono wgłębienie o głębokości mniej więcej 2,5mm i wymiarach 1,5x4 cm oraz środkowa membrana jest pognieciona. Czy będzie on działać, a jeśli nie czy da rade go naprawić i czy w ogóle można go będzie zastosować (jako subufer) icon_smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...