Skocz do zawartości

Yamaha BD S667


ermaker

Recommended Posts

Witam proszę o pomoc. Mam w planie zakup odtwarzacza BLU-RAY BD S667, w zązku z powyszszym mam pytanie, dysponuje ampem RX v 461. Niestety kupujac sprzedawqca łaskawie nie poinformował mnie iz HDMI przesyla tylko dzwiek bez sygnalu VIDEO ;-( ;-( ;-( Musze wiec podlaczyc blu HDMI do TV i wykonac polaczeni9e równoległe optykiem do ampa .... I własnie czytajac gdzies instrukcje dowiedzialem sie iz w przypadku wyjscia optycvznego nie przeysla on dzwieku 5.1 i nie ma na wyjsciu DTS ??? Czy to moliwe ??? Nasteępnie pytanie to prawda ze strasznie "mieli" płytki i strasznie długo się ładuje ????? i czy to prawda że jego opcje sieciow są po prostu do .... icon_wink.gif A może jakas alternatywa cenowa innego sprzetu do 1000 zł (zalezy żeby czytal tez plytki divx i avi ) Z góry BARDZO DZIEKUJE ŻYCZLIWYM LUDKOM ZA POMOC W TEMACIE
PROSZE O POMOC
DZIEKI .....
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może raczej jest tak, że BR przesyła kablem HDMI zarówno obraz jak i dźwięk - a jedynie Twój amplituner nie potrafi zdekodować dźwięku przy podłączeniu kablem HDMI!

Złącza cyfrowe (koaksjal i optyczne) powinny przesyłać pełny wielokanałowy sygnał audio.

O jakich płytach myślisz w kontekście długiego wczytywania?
Co do mielenia płytkami - zazwyczać odtwarzacze BR (zresztą DVD też) dłużej wczytują płyty niż zwykłe CDki.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Niestety kupujac sprzedawqca łaskawie nie poinformował mnie iz HDMI przesyla tylko dzwiek bez sygnalu VIDEO



Bzdura na ko łach... port HDMi przesyła jak najbardziej i dźwięk i sygnał video! Drugasprawa iż Twój amplituner nie posiada portu HDMI więcj esteś faktycznie zmuszony do wysłania z BR dźwięku poprzez optyk.

Cytat

I własnie czytajac gdzies instrukcje dowiedzialem sie iz w przypadku wyjscia optycvznego nie przeysla on dzwieku 5.1 i nie ma na wyjsciu DTS ??? Czy to moliwe ???



Przesyła dźwięk w każdej postaci,również w 5.1 o ile takowa ścieżka znajduje się na płycie w odtwarzaczu.I bez różnicy czy to Dolby Digital czy DTS.Nie wiem skąd masz takie dane? Na pozostałe zapytania mój przedmówca juz Ci odpowiedział.Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...