Skocz do zawartości

Płyty testowe - samplery wytwórni muzycznych


Filozofikus

Recommended Posts

  • 6 months later...
Miałem okazję przesłuchać sporo samplerów dodawanych do gazet, polskich i zagranicznych. Z reguły nie zagrzewają one zbyt długo miejsca w moim zbiorze, najczęsciej rozdaję je znajomym, którzy rokują jakieś nadzieje na poszerzenie muzycznych horyzontów. Generalnie wieje nudą, ale zawsze 1 -2 utwory przykują moją uwagę. Wtedy staram się znaleźć w necie dyskografię danego artysty, posłuchać fragmentów utworów, a jeśli się spodoba, to kupuję album.
I chyba to jest założeniem wydawcy samplera - żeby pokazać, co ma, czego można się spodziewać itp. Chlubnym wyjątkiem była płyta Naima dodana do "Hifi i Muzyka", bo i utwory w całości i sporo było tego na krążku i książeczkę dali.

Znakomitym pomysłem błysnęło Audio dodając regularnie 'zajawki'. W końcu ktoś zabrał się za promocję naszej rodzimej twórczości w wydaniu audiofilskim. Wcześniej jak nie kupiłeś chłopie płyty, to nie miałeś szans, żeby gdziekolwiek posłuchać próbek, chyba że w Wawie. A z kupowaniem w ciemno wiadomo jak jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Mirek Kaszowski

Mam AUDIO z lat 1996 - 2001. Potem miałem przerwę w czytaniu tego miesięcznika aż do tego roku i powiem szczerze, że nie spotkałem się z tym, aby do AUDIO był dodany sampler.

Z samplerami dodawanymi do czasopisma spotkałem się natomiast ostatnio w HiFi Choise & Home Cinema. Tylko w tym roku trafiłem tam na samplery wytwórni Linn i Naim. Rewelacja !!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...