Skocz do zawartości

Jak graja kolumny TAGA PLATINUM F?


krzysiek222

Recommended Posts

Witam.
Tak jak w temacie,poniewaz nigdzie nie moge znalezc o tych kolumnach jakichkolwiek informacji,
dlatego zwracam sie do was drodzy forumowicze z prosba o pomoc i mam nadzieje ze ktos mial
stycznosc z tymi wlasnie kolumnami i odpowie na moje pytanie.Czy mozna je porownywac np.z
Paraddigm cinema phantom v.3?Bardzo prosze o wszelkie informacje na ten temat.Z gory dziekuje i
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Też jestem ciekaw!
Przydałby się rzeczowy opis. O ile się nie mylę, był tu na forum najmniej jeden mega zadowolony użytkownik tychże.

Jak zwykle - napiszę raczej pesymistycznie.
Wyszukałem kiedyś skan danych, gdzie było podane pasmo przenoszenia (chyba od 35 Hz w górę) z odchyłką +-10 dB! Czy to może dobrze grać?
Zresztą. Za te pieniądze?

Pozdr.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nikt z tak wielu ludzi co sie znajduje na tym forum nie slyszal tych kolumn?Az mi
sie wierzyc nie chce,chcial bym sie tylko dowiedziec czy te kolumny graja z rozjasniona gora?
Czy moze z uwypuklona srednica?Czy moze graja bardziej basowo?Czy dzwiek maja cieply?czy moze bardziej metaliczny?
Musi ktos cos wiedziec!Jeszcze raz Apeluje do wszystkich niech ktos cos napisze.To sa te o to kolumny:
http://allegro.pl/nowosc-taga-platinum-rat...1528969211.html
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...