Skocz do zawartości

MISTRAL


muzyczny_gość

Recommended Posts

Cześć, zapytam z czystej ciekawości o firmę Mistral icon_smile.gif
Dziś zobaczyłem kolnego niusa ,ze w/w firma wypuściła swojego nowe produkty.. itp itd..
Klikam w nius a tam bezczelna (kolejna zresztą) kopie produktów znanej i cenionej marki/firmy B&W.
Tyle o ile.. jeżeli kopiują to już mnie to aż tak bardzo nie dziwi (bo dobre produkty zawsze będą pewnym wzorem dla innych) ale to co robi ta firma to jak dla mnie przechodzi ludzkie pojęcie icon_wink.gif
Macie jakieś opinie/informacje ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę o Mistralach...

POLPAK jest dystrybutorem Mistrala w Polsce (i nie tylko jego...), kolumny jak widać mają w sobie coś nie tylko z B&W, ale i z firm których POLPAK jest dystrybutorem jak Paradigm czy KODA.
Opisy i ceny znajdziesz na stronie dystrybutora.

Gra to nieźle - słuchałem na AUDIO-SHOW 2010, przyglądałem się im również w salonie dystrybutora.
Co prawda odrzucał mnie jeden z kolorów w których występują te kolumny (mówiąc po męsku - coś marmurkopodobnego. bo kobieta pewnie by znalazła inne określenie koloru).

Popatrz na moje (i pewnie nie tylko moje) relacje z AudioShow 2010, jest tam trochę fotek i opisów.
W każdym razie kolumny zrobione solidnie, niezły bas (hehe - prawie jak pierwowzór) tylko mimo wszystko jeśli coś kosztuje połowę czy mniej niż "dawca pomysłu" to będą różnice w jakości i graniu.

Pozdrawiam
PS. Poza tym - jak zapewne wiesz - Chińczycy jak robią coś, to łatwo mogą to samo (lub prawie to samo) robić nocą z innym znaczkiem firmy (trochę przejaskrawiłem, ale wiesz o co biega icon_wink.gif )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona firmy Polpak
http://www.polpak.com.pl/index

info o Mistralach (znajdziesz też ich ceny i opisy)
http://www.polpak.com.pl/artykul/94/menu/3...de%20O%20FIRMIE

A ich salon w Regułach (10km od centrum Warszawy w stronę Pruszkowa) jest czynny od poniedziałku do soboty. Mają małą salę odsłuchową - no może nie taką małą, bo pewnie ma 20m^2 icon_razz.gif
Przyjemna obsługa, już parę sprzętów u nich kupiłem icon_wink.gif
Poza tym od paru lat regularnie odwiedzam ich na AS - jest z kim pogadać...

Pozdrawiam
PS. U mnie też siadła icon_sad.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...