Skocz do zawartości

Stacjonarny odtwarzacz mp3


Ice

Recommended Posts

Witam!
Poszukuję takiego dziwnego urządzenia jakim jest stacjonarny odtwarzacz mp3. Chodzi mi o to, żeby można odtwarzać pliki mp3 z pendrive'a albo dysku, a nie z płyt CD. Nie bardzo mogę znaleźć taki sprzęt, ale przecież musi być coś takiego. Możecie coś polecić? Nie wiem ile mogę przeznaczyć na sprzęt, którego nawet nie widziałem, ale powiedzmy, że okolice 500zł. Audiofilska jakość dźwięku nie jest wymagana, chodzi o to, żeby dobrze odtwarzał te mp3 z innego nośnika niż CD, chodzi o trwałość.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka możliwości - w zależności od tego, co chcesz osiągnąć i jaki masz sprzęt towarzyszący:

1. Miniwieża z wejściem USB (najtańsze firmowe od 300zł, sensowne od około 800zł w górę).

2. Odtwarzacz DVD z wejściem USB (firmowe od ok.200zł), wymaga wzmacniacza albo amplitunera oraz kolumn. Jeślil nie masz takiego sprzętu to czeka Cię jeszcze wydatek co najmniej jkilkuset złotych.

3. Odtwarzacz CD z wejściem USB - jest bardzo mały wybór, to zazwyczaj będa wyższe modele i ceny raczej od tysiąca w górę. Wymagany sprzęt towarzyszący jak w p.2

Z odtwarzaniem z pamięci przenośnych nie będzie problemu (oczywiście również będzie odtwarzał pliki MP3 z płyt CD), ale z dysku mogą być problemy (jest większy pobór mocy i nie wszystkie urządzenia mogą to zapewnić - trzeba poczytać w instrukcji). Poza tym trzeba też sprawdzić, czy dysk ma być sformatowany w NTFS czy FAT ...

Pozdrawiam


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
Możesz wziąć odtwarzacz mp3 w stanie rozkładu i podpiąć głośniczki. icon_razz.gif A serio to jak już ktoś wspomniał – wierzę z wejściem na USB. Nie jestem pewny, czy istnieje specjalistyczny sprzęt służący tylko do odtwarzania plików mp3, a jeśli istnieje, to jest to straszne marnotrawstwo plastiku i metali. o_O Swoją drogą… Na co Ci takie cudo, ciekawość bierze spytać?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...