Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 2 years later...
Cytat

Rionel Richie "Live in Paris".................................... ale realizacja nie najlepsza.




Też mam i polecam, naprawdę przyjemna muzyka. Dziś zkupiłem Loenarda Cohena Live in London. Kurna super płytka, lubie ten jego spokojny i głęboki tembr głosu, płytka na uspokojenie i ukojenie nerwów po całym tygodniu harówy. Cena 54 zł za dwie CD.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...
Przepraszam za odkopanie tematu (tak wiem wygrałem złotą łopatę za odkop roku icon_razz.gif ), jednak nie ma sensu zakładać nowego.

Nigdy nie słuchałem muzyki koncertowej. Ostatnio kupiłem Dżem symfonicznie na Bluray i jestem w szoku jak tego się świetnie słucha.
Dziś odbieram Perfect symfonicznie na DVD. Mam nadzieję na podobne odczucia podczas odsłuchów.

Jakie koncerty polecacie na DVD i bluray, które trzeba obejrzeć w swoim życiu? Preferuję polskie pozycję, jednak i zagranicznymi nie pogardzę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Serdecznie polecam koncert ,,Sade" Bring me home live. Polecam ze względu ma kilka aspektów pierwsza to świetna muzyka i jego realizacja, jakość.
Efektownie muzycznie wykonany pierwszy utwór przyprawia o gęsią skórkę. Scenografia i choreografia - uczta dla oczu. Jest to najwyższy poziom.
Urok osobisty wokalistki też nie jest obojętny, nie ma co owijać w bawełnę icon_smile.gif

Ulubiony Pulse, Floydów zyskał konkurencję.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...