Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe


Recommended Posts

Witam serdecznie i prosze o pomoc
Posiadam HK 260 muzyka - wszystkie rodzaje oprucz klasycznej.
Cena do 250 zł jeśli dźwięk z takich słuchawek jest zawsze kiepski.
600 zł jeśli jest porównywalny z np. SENNHEISER hd 555 lub 598
Czy jest różnica i jaka między zamkniętymi a otwartymi słuchawkami?
Prosze o pomoc w wyborze i dziękuje
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj! Faktycznie nie są bezprzewodowe, coś źle zapamiętałem i bez patrzenia dałem Ci link. Przepraszam. A co do ceny, to pisałem, że były z przeceny i kosztowały 600zł. Z tego co wiem te bezprzewodowe nie mają tak dobrego brzmienia jak przewodowe. A kiedyś to miały dużo wyższe zakłócenia/szumy niż takie tradycyjne. Teraz może to się zmieniło?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem bezprzewodowe Sennheiser RS 180. Dzwięk jest przyzwoity, żeby nie powiedzieć dobry. Oczywiście mowimy o przyzwoitym dzwięku jak na bezprzewodowy produkt. Nie ma sie co oszukiwać ale słuchawki przewodowe np AKG K 601 czy Sennki 598 w podobnej cenie biją je na głowę.

Jednak bezprzewodowe maja naprawdę duzo zalet (oglądanie filmów, łażenie po domu i słuchanie muzyki itp.) których nie można lekceważyć.
Należy po prostu rozważyć za i przeciw - jeżeli za jest więcej przyszły użytkownik będzie miał z nich dużą pociechę.

Są to słuchawki otwarte w związku z czym dzwięk będzie słyszalny dla innych domowników i może im nawet przeszkadzać (wiem z doświadczenia :/)
Nadmienię tez o jednej rzeczy dość istotnej dla osób posiadajcych WiFi domowe - ten sprzęt często "przeszkadza" w połączeniu internetowym zrywając połączenie jeżeli znajduje sie blisko karty sieciowej komputera.

Reasumując: ja na pewno nie żałuję zakupu i mogę poleciś innym.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...