Skocz do zawartości

Rozbudowa sprzętu - coś do słuchawek


grzech

Recommended Posts

Witam!
Mam słuchawki Sennheiser HD555 po wycięciu plastiku ze środka i kilkoma moimi modyfikacjami. Muzyki słucham z komputera i z odtwarzacza cowon e2. Szukam czegoś, co poprawi brzmienie. Budżet około 500zł, sprzęt używany jak najbardziej wchodzi w grę. Oczywiście sprzęt stacjonarny, myślałem o jakimś dac'u

Nawiązując do brzmienia E2+HD555 szukam czegoś z lepszą przestrzenią(mniej słuchawkową), ostrzejszą górą i wykopem na najniższym basie. Przestrzeń w e2 jest dziwaczna, poukładana, ale bardzo mało bezpośrednia. Wszystko gra w głowie a ja tego nie lubię (pewnie przez tą technologię BBE+ , która moim zdaniem poprawia brzmienie, ale psuje przestrzeń). Myślałem nad dac zero, ale sprowadzanie zza granicy jest dość kosztowne i nie wiem czy warto wydać te pieniądze na coś co mnie może nie usatysfakcjonować.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Zastanawiam się nad kupnem DAC Zero.
Co on właściwie zmieni w dźwięku? Czytając opinie mogę tylko dowiedzieć się jak gra w porównaniu do innych dac'ów. Czy łącząc go z odtwarzaczem dvd(na pewno nie audiofilski, wiem) będzie duża poprawa dźwięku, niż jakbym słuchał bezpośrednio z Cowona e2?

Pytam bo, zamawiając spoza kraju, nie mam szans odsłuchać przed kupnem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...