Skocz do zawartości

wieza Sony Lbt N255 z kompem brak polaczenia


goldenworld

Recommended Posts

Witam
Skusilo mnie podlaczyc wieze Sony Lbt N255 z komputerem, za pomoca tych przewodow jakby aux... tzn na wiezy mam bialy i czerwony i wejscie do kompa normalne, ta wieza nie ma przycisku aux, i wlansie jest problem, poniewaz nie wiem jak wlaczyc muzyke z kompa, zeby grala z wiezy
co trzeba wcisnac, ustawic czy cos.... program na komputerze ust muzycznych to:Gigabyte... ustawilem na wejscie linowe, zreszta juz na kazda opcje ustawile, ale nadal nie gra... co zrobic, prosze o pomoc, z góry dziekuje
pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wielokrotnie wałkowany... kupujesz taki kabel jak np http://allegro.pl/listing.php/showcat?id=6...p;change_view=1 któryś z nich. Dwa chinche podpinasz do wieży do dowolnego wejścia (nie musi być aux, może być tuner, cd, video, tape itd) jakie masz tylko wolne. Ustawiasz na wieży to wejście. Drugi koniec kabla (mini jack) wpinasz do karty dźwiękowej w kompie. Jak sobie nie poradzisz zrób zdjęcia to podpowiem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, te wlasnie kable posiadam i podlaczylem nimi komuter z wieza, w wiezy na wideo(audio) ciut wyzej jest rowniez takie same wejscie R L Phono tu rowniez sprawdzalem....
pytanie moje bylo, co trzeba zrobic zeby jednak odtwarzalo muzyke z komputera, na wiezy cos ustawic?? ale juz wszystko probowalem tam klikac heh, zdjecia juz jej wstawiam...
czy moze cos na kompie ustawic i wlasnie tez juz ustawialem na wejscie liniowe, wyjscie liniowe, wyjscie na tylni glosnik, wyjscie na subofer(glosnik centralny) wyjscie bocznego glosnika...
ta wieza nie jest najnowszej generacji i moze wlasnie trzeba cos ustawic... ale ja niestety nie wiem jak i prosilbym o wasza pomoc
pozdro
fotka:
http://i52.tinypic.com/2q23k1w.jpg
jesli malo konkretna pisac, odrazu wstawie, bo odswiezam stronke co 5 min... juz boli mnie czekanie;)....

mam nokie wiec wejscie do niej takie same ja do kompa, podalczylem ja, i rowniez muzyka nie gra, to prawdopodobnie trzeba cos wlaczyc w wiezy?
ale co to juz nie wiem, bo klikalem juz co popadnie....
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...