Skocz do zawartości

Sprzet audio do 1000zl


bocian24

Recommended Posts

Hmm kto może ten dopłaci icon_biggrin.gif Ja raczej nalezę do tych co nie mogą icon_razz.gifP Na razie stoją bez niczego (tylko te filcowe podkładki co na kolumnach od spodu są). Kupie chyba tego BLU-TACK'a albo dam taka korkową "matę" i ją podłożę pod kolumny. Poza tym dla mnie estetyka jest mniej ważna od możliwości zaoszczędzenia (no chyba że chodzi o małą dopłatę adekwatnie do całego wydatku) i otrzymaniu praktycznie takiego samego efektu - jako efektywności a nie efektowności icon_razz.gif Co mi po tym, że będzie idealny spaw albo grubsza rurka jak zapłacę za to prawie 2x więcej iiii i tak dużo to nie zmieni icon_razz.gif No chyba, że ktoś jest idealista albo zwraca uwagę na estetykę, to ok icon_smile.gif Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia:P Czasem też nie mogę znieść ze coś nie jest do końca idealne (niekoniecznie mowie tu o estetyce) więc doskonale Cie rozumiem.

W sumie czy to jakaś różnica czym dociążę te standy? (oczywiście cement w proszku a nie rozrobiony z wodą, coby się dało go wysypać w razie draki icon_razz.gif). Mi się wydaje, że nie ma to jakiegoś znaczenia, tylko się tak przyjęło (że piach - bo za darmo, albo ołów - bo ciężki), ale może się mylę to mnie poprawcie icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jeśli ktoś ma problemy z zamontowaniem sprzętu audio czy nawet z zakupem to najlepiej wybrać się do jakiegoś konesera lub małego sklepu, gdzie pomogą dobrać sprzęt, aby jakość muzy była dobra. Za 1000 zł czy nawet 2000 zł rewelacji nie ma ale i tak lepiej jest jak zajmie się tym ktoś kto ma o tym pojęcie.
Zawsze to jakieś rozwiązanie. Na favore.pl znalazłem kilka ofert, gdzie sklep pomaga w montażu i doborze sprzętu audio np tu

http://www.favore.pl/139709_montaz-i-sprze...-podlaskie.html
http://www.favore.pl/7988_instalacja-syste...ow-slaskie.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@f1angel - w sumie masz rację. Ale może najpierw jakiś worek z folii a potem do niego cement... coś jeszcze pomyśle

@Jaudio - nie rozumiem Twojego posta...

@verul - też tak uważam, inaczej w ogóle nie stosowałbym tych profili. A dolny blat ma wymiary 35/35cm czyli dość by było stabilnie icon_razz.gif (górny 27/29 czy jakoś tak) Jedyne co to względy estetyczne tego profilu (szerszy wyglądałby lepiej).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...