Skocz do zawartości

Wymiana OpAmpów w Audiotrak Prodigy Hi-Fi 7.1


Recommended Posts

Witam

Posiadam kartę dźwiękową Audiotrak Prodigy Hi-Fi 7.1. Gra ona z głośnikami Microlab Solo 6c. Sporo naczytałem się o tym, że warto wymienić w niej oryginalne OpAmpy.Tzn konkretnie to w modelu HD2, ale myślę, że w tym wypadku będzie podobnie. W związku z tym mam kilka pytań:

1. Jakie będą najlepsze dla mnie? Słucham głównie metalu i rocka, trochę muzyki filmowej i klasyki.
2. W wypadku tej karty- ile z nich trzeba będzie wymienić? Wydaje mi się, że aż 5, ale dla pewności dam foto: http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/vega/revi...rodigy71_08.jpg
Edit: chyba jednak nie, niektóre obsługują przecież głośniki tylne, np w 5.1, a ja słucham na stereo, więc chyba wszystkich wymieniać nie muszę. Ponoć ten najbardziej z prawej odpowiada za mic/line-in i jego też nie trzeba wymieniać. Więć które? icon_smile.gif
3. Czy lepiej wymienić wszystkie na jednakowe, czy np. różne kombinacje, typu 2+3, 1+4, itd?
4. Czy faktycznie warto? icon_smile.gif Nie chciałbym się w to bawić, jeśli różnica miałaby być minimalna.
5. Czy faktycznie wymiana ich jest łatwą sprawą? Ponoć wystarczy tylko podważyc i już.

Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...