Skocz do zawartości

MONITOR AUDIO BX5+yamaha a-s700


bartini

Recommended Posts

nie, te kolumny a zwłaszcza ten model grają bardziej średnicą
do takiej muzyki, z nowych, lepiej się spiszą wg mnie Jamo c605 (mniej szczegółowa ale łagodna góra, świetny bas, dosyć miękkie i "gęste" brzmienie), jeśli lubisz dużo informacji na górze, przestrzenność to można iść w stronę MA ale do takiej muzyki raczej BX6
przepatrz też coś z używek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
pytasz w kółko o kolumny, a skąd my możemy wiedzieć czy będą dobre dla Ciebie ?
masz jakiś punkt odniesienia, żeby chociaż przybliżyć Twoje preferencje brzmieniowe ? czego do tej pory słuchałeś ?
Missiony to kolumny grające raczej ciemniej, z bardzo wyeksponowanym basem, do takiej muzyki i w połączeniu z jasno grającą Yamahą teoretycznie może być dobrze za tą cenę, ale może masz jeszcze większe wymagania odnośnie jakości a ciut mniejsze odnośnie mocy...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Słucham muzyki trance,electro,dance zależy mi na nisko schodzącym basie dobrych średnich i wysokich tonach.


"dobre" wysokie i średnie tony ? kompletnie nic mi to nie mówi co lubisz a czego nie lubisz w brzmieniu, barwie, ostrości, miękkości itd bo przecież różnie można odbierać dźwięk
nisko schodzący bas ma wiele kolumn z tego zakresu cenowego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...