Skocz do zawartości

Monster Beats Solo vs. Monster Beats Solo HD


Recommended Posts

Witam,

od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem słuchawek firmy Monster, nie jestem natomiast pewny co do modelu, który mam wybrać.
Zastanawiam się pomiędzy modelem Solo albo Solo HD. W przypadku tego pierwszego miałem okazję obejrzeć i przetestować natomiast ten drugi model jest trudny do znalezienia w sklepie stacjonarnym. Druga sprawa to różnica w cenie, która wynosi ok. 150 zł. Czy warto dopłacać tę kwotę, czy jest to raczej tani (drogi) bajer ? Będę wdzięczny za Waszą pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze radziłbym się zastanowić czy to aby na pewno wogóle dobry wybór... moim zdaniem Beats'y są znacznie za drogie względem tego co prezentują. Bas jest mocny, powiedzieć, że jest go dużo to raczej za mało, mnie aż męczył (tyczyło się to zarówno SOLO jak i STUDIO, więc SOLO HD pewnie nie będą inne w tym aspekcie).
Oczywiście jeśli słuchałeś i pasuje to nie ma o czym mówić, ale moim zdaniem można w tej cenie (a nawet znacznie taniej, tutaj przykładem CREATIVE Aurvana LIVE!) kupić dużo lepsze słuchawki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyszedłem na laika, ale mam trochę doświadczenia ze słuchawkami. Chodzi mi po prostu o jakieś przyzwoite słuchawki nauszne.
I bardziej mam na myśli jakość wykonania tych słuchawek(beats), jak się "zachowują" na co dzień, czy się rozpadają, klekoczą, pękają itp. Bo dźwięk i wygoda na głowie jest bardziej rzeczą indywidualną tak jak to ująłeś. Jako, że jesteś chyba tutaj jednym z lepszych ekspertów mam jeszcze pytanie o słuchawki Bose Triport on-ear. Co on nich sądzisz ?
Dziękuje za pomoc tak swoją drogą icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyszedłem na laika, ale mam trochę doświadczenia ze słuchawkami. Chodzi mi po prostu o jakieś przyzwoite słuchawki nauszne.
I bardziej mam na myśli jakość wykonania tych słuchawek(beats), jak się "zachowują" na co dzień, czy się rozpadają, klekoczą, pękają itp. Bo dźwięk i wygoda na głowie jest bardziej rzeczą indywidualną tak jak to ująłeś. Jako, że jesteś chyba tutaj jednym z lepszych ekspertów mam jeszcze pytanie o słuchawki Bose Triport on-ear. Co on nich sądzisz ?
Dziękuje za pomoc tak swoją drogą icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...