Skocz do zawartości

NAD 352+325bee vs CA 640av2+640cv2


themoon

Recommended Posts

witam panie witam panow!!
draze temat na kilku forach jak i w prasie branzowej i nurtuje mnie kwestia roznic pomiedzy w/w zestawami. wiem ze kazdy zagra z roznie z roznymi glosnikami. chce nabyc jeden z zestawow do pokoju ok.25mq. muzyka glownie rockowo-elektroniczna. nie mam tendencji do glosniego sluchania lecz lubie klarowne i wyraznie dzwieki. myslalem o paradigm v7 ale nie koniecznie. mam do dyspozycji do 7k pln a kazda wskazowka mile widziana.
pozdr...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Miałem styczność z NADem 320bee przez blisko 24 miesiące. Zdecydowanie nie polecam. Na pewno nie sprawdzi się w muzyce typu rock. 320bee charakteryzuje się (jak dla mnie) wysuniętą średnicą, mulącym bassem, przyzwoitą stereofonią, brakuje mu przestrzenności itd. Ale co tu wymagać od tej półki cenowej? 50 W na kanał przy 8ohm - niby dużo, a jednak za mało. Nie wiem jak ma się do tego 352bee podejrzewam że podobnie, warto zbadać konkurencję w tym przypadku CA icon_smile.gif. Ponoć ciekawa zabawa zaczyna się przy 372. Oczywiście tak jak poprzednicy proponuje coś z drugiej ręki. Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...