Skocz do zawartości

5.1 gry / muzyka - genius 4000 - da rade w 13m2


Recommended Posts

witam

mam zamiar kupic do mojego pokoju glosniki 5.1 . zastanawiam sie czy bedzie to dobra propozycja dla pokoju 4,2 x 3m ? podobno fale akustyczne beda sie odbijaly i nie ma sensu kupowac takiego zestawu do mojego pokoju. chce je ustawic zgodnie z zasada 5.1 a to ze maja maly moc moze mi ulatwic ich blizsze rozstawienie. co myslicie w tej kwestii . z gory dziekuje za pomoc,

pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze do gier nie ma to wielkiego znaczenia bo jak bedziesz np czail sie w zaroslach z karabinem chcac zastrzelic jakiegos przeciwnika to wieksza uwage bedziesz przykladal do akcji na monitorze i tego skad dzwiek plynie (czy ktos Ci sie nie skrada za plecami) niz do jakosci tego dzwieku.
W filmach sprawa ma sie juz inaczej ale w sumie podobnie. No chyba ze glosniczki by naprawde dzwiek dawaly z siebie przerazliwy, ale te sa raczej zrobione poprawnie.
Co do muzyki... do mp3 skompresowanych do 128kb/s nie ma wiekszego znaczenia. Ale jak chcesz naprawde sluchac muzyki to zaden zestaw 5.1 sie do tego nie nadaje (chyba ze baardzo drogi, ale i wowczas lepiej te kwote wydac na jeszcze lepszy zestaw 2.0) a juz w szczegolnosci nie nadaja sie te Geniusy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...