Skocz do zawartości

Subwoofer w stereo


oktagon

Recommended Posts

Nie pisałem już na forum przez wiele miesięcy, ale teraz mogę znowu powrócić do "starych" nawyków i poświecić trochę czasu na hobby.

Przez ostatnie 6 lat przebywałem za granicą, ale teraz po półrocznym pobycie w Polsce ponownie zawitałem do Anglii i chyba od nowa muszę zaczynać kompletowanie sprzętu.

Ostatnio sprzedałem (jeszcze w Polsce) swoje kolumny podłogowe (Monitor Audio RS6), a teraz na szybko kupiłem używane kolumny B&W DM601 S2.
Kolumny są dopiero w drodze, a ja już kombinuję nad możliwymi rozwiązaniami na przyszłość.

Kolumny podłogowe przyzwyczaiły mnie do porządnych głębokich basów, zarówno przy odsłuchu muzyki jak i oglądaniu filmów.
Nie bardzo mam ochotę na rezygnacją z dobitnego basu, więc na przyszłość albo kupuję kolumny podłogowe albo monitory plus subwoofer.

Moje pytanie jest raczej prośbą do osób, które próbowały subwoofera w stereo, aby podzieliły się doświadczeniami.
Anybody?

PS.
Pamiętam temat subwoofera w zastosowaniu studyjnym, ale nie przypominam sobie aby ktoś opisał własne doświadczenia w zastosowaniu domowym.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kolumny podłogowe przyzwyczaiły mnie do porządnych głębokich basów, zarówno przy odsłuchu muzyki jak i oglądaniu filmów.
Nie bardzo mam ochotę na rezygnacją z dobitnego basu, więc na przyszłość albo kupuję kolumny podłogowe albo monitory plus subwoofer.



Sam sobie odpowiem icon_twisted.gif

Właśnie odpakowałem z pudła nowiutkie kolumny podstawkowe Mission MX2. Zamontowałem na podstawkach i "odpaliłem".
I jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Chociaż kolumny są jeszcze nie "wygrzane", to jakość dźwięku i ilość basu są znakomite.
Nie miałem pojęcia że kolumny podstawkowe to potrafią.

Podsumowując - Zakup subwoofera byłby czystym wyrzucaniem pieniędzy w błoto.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...