Skocz do zawartości

głośniki do Denona 3311


wald

Recommended Posts

Witam wszystkich i bardzo proszę o pomoc.

dokonałem nabycia metoda zakupu Denona AVR-3311 i kompletnie nie mam pojęcia jakie zastosować głośniki.
potrzebuję zestaw 7.1 ponieważ chce zrobić tak że 5.1 bedzie w salonie natomiast dwa dodatkowe głośniki chcę podłączyć w jadalni. salon i jadalnia jest połączona gdzie razem ma ok 70 m2 w prostokącie ok 6mx11m. słucham muzyki raczej UK Garage, R'n'B, HipHop, oraz Chillout, przy założeniu ze 50/50 filmy i muzyka. jeden gosc namawia mnie na zestaw diamonda 10.7 + 10.1 +10.1 + 10 cs + Subwofer Velodyne CHT. Generalnie jestem w stanie wydac na głośniki 6-8 K.

DSC01446.jpg

. te czerwone plamki to miejsca na głośniki, a czarna kreska z przodu to TV. Bardzo proszę o pomoc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam wszystkich i bardzo proszę o pomoc.

dokonałem nabycia metoda zakupu Denona AVR-3311 i kompletnie nie mam pojęcia jakie zastosować głośniki.
potrzebuję zestaw 7.1 ponieważ chce zrobić tak że 5.1 bedzie w salonie natomiast dwa dodatkowe głośniki chcę podłączyć w jadalni. salon i jadalnia jest połączona gdzie razem ma ok 70 m2 w prostokącie ok 6mx11m. słucham muzyki raczej UK Garage, R'n'B, HipHop, oraz Chillout, przy założeniu ze 50/50 filmy i muzyka. jeden gosc namawia mnie na zestaw diamonda 10.7 + 10.1 +10.1 + 10 cs + Subwofer Velodyne CHT. Generalnie jestem w stanie wydac na głośniki 6-8 K. [attachment=3326:g_o_niki.jpg]. te czerwone plamki to miejsca na głośniki, a czarna kreska z przodu to TV. Bardzo proszę o pomoc



Witam wszystkich.
Niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi czyżby nikt się nie orientował jakie zastosować głośniki w tej konfiguracji i do tego Denona???
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Proponuje poczytać o ustawieniu kolumn w pomieszczeniach. Może się okazać że wydasz te 6-8 kzł a dźwięk będzie marny. Co do kolumn to diamondy fajnie grają, kolega ma ale z avr 1610 i całkiem fajnie to wypadło. Ale proponuje poszukać po sklepach z możliwością odsłuchu,może się okazać że tobie nie będą pasowały. Ja mam osobiście avr 2805 z mission m33i+m32i+m3c2+rubicon r-sub 10, źródło do muzyki Marantz SA7003 do filmu sony bdp-370 i raczej ich nie zmienię. Masz duży salon więc potrzebne by były większe kolumny m34i nawet m35i. Koniecznie posłuchaj przed zakupem bo szkoda wyrzucać dużych pieniędzy w błoto. Warte uwagi mim zdaniem (MISSION, Dali, Monitor Audio, Avnce, B&W, JBL) ale może tobie akurat przypadną inne do gustu. Pewnie do muzyki której słuchasz najbardziej podejdą JBL-e. Koniecznie posłuchaj zanim kupisz!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wald - jezeli mozesz poczekac do jutra wieczora to nie ma problemu chetnie Tobie pomoge bo budzet masz niezly a na pewno w tych pieniazkach mozna kupic cos znacznie lepszego niz Wharfedale Diamond. Ogolnie nie sa to zle glosniki ale przy max 8k mozna miec cos zdecydowanie bardziej ambitnego pod wzgledem muzycznym icon_smile.gif Dzisiaj nie dysponuje wystarczajacym czasem aby sie rozpisac ale jutro spoko - jestem wieczorem dostepny icon_smile.gif

Mozesz jak chcesz napisac mi priv info lub powiedzy zostawic maila. Grunt aby kupic w tym budzecie cos jak najbardziej optymalnego . Wharfedale optymalne na pewno nie sa icon_wink.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...