Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kubatt

Dobre, tanie słuchawki

Recommended Posts

Witam. Poszukuje słuchawek do max 70zł. Będę słuchał głównie rocka, muzyki fortepianowej oraz elektronicznej. Szczególnie zależy mi na dobrej przestrzeni, oraz dobrze brzmiących najniższych tonach 40hz w dół. Przeszukując internet natknąłem się na dwie pary zbierających dobre opinie słuchawek Superlux hd681 oraz philips sph5401. Które byłyby bardziej odpowiednie w stosunku do moich wymagań? Może jeszcze jakieś inne propozycje?

Te Philipsiaki to udany model słuchawek - i w tej cenie niewątpliwie są niezłym rozwiązaniem.

Pozdrawiam

Znalazłem również takie coś jak philips sbc hs900, mają podobno znacznie lepszą scene oraz niżej schodzący bas od sbc5401.

Ewentualnie o KOSS UR20, wprawdzie szału nie ma ale za tą kasę naprawdę niezłe i bardzo wygodne co nie zawsze się zdarza w tej cenie.

Dobre i tanie??? To chyba wykluczające się sprawy.
Jak chcesz mieć dobre słuchawki to poszukaj coś w ofercie Denon, tylko nie zdziw się jak najtańsze słuchawki zobaczysz w cenie 500 zł.
Bo są też takie za wielokrotność tej sumy.

To zes mu odpowiedzial. Nie trzeba wydawac 500zl zeby miec dobre sluchawki. Za mniej niz 100 zl moze faktycznie dobrych sie nie dostanie, a conajwyzej poprawne, ale nie przesadzajmy z wydawaniem x-krotnisci 500zl chocby dlatego ze do takich luchawek potrzeba odpowiednio dobry wzmacniacz zeby sie nie marnowaly.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować