Skocz do zawartości

ONKYO INTEGRA A-8870 Integra z gramofonem Dual 721


Recommended Posts

Wojtek,
gratuluję zakupu - miesiąc wytrzymałeś ze zmianą pasywnego szukania na aktywne icon_lol.gif , bo pomysł z Quadralem pojawił się na początku czerwca...

W tych ezgemplarzach które kupiłeś ładniej wygląda zawieszenie niskotonowego niż u tego handlarza z Wrocławia, no i cena też ciut niższa (czyli krótko odpowiadając na Twoje pytanie: cena jest OK).
Zresztą co do stanu kolumn, to tak naprawdę to sporo handlarzy umiejętnie maskuje rzeczywisty stan kolumn - niby jest sporo zdjęć, ale tak naprawdę to ukrywają niektóre uszkodzenia pisząc "stan jak na fotografiach" icon_sad.gif W każdym razie renowacja Twoich nowych kolumn wygląda na przeprowadzoną porządnie.

Chyba powinieneś być zadowlony i mam nadzieję, że kolumny przyjadą szybko i bezpiecznie!

Kaczor pisał o znikomym wpływie kabli na brzmienie Yamy, ale po jakimś czasie proponowałbym mimo wszystko poeksperymentować, bo pewnie masz jakieś głośnikowe w okolicy (u siebie czy u znajomych).

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczor,
dlatego wspomniałem "o znikomym wpływie kabli na brzmienie Yamy..." by Wojtek nie oczekiwał cudów w przypadku ich zmiany. A że poeksperymentować warto - to może jednak coś znajdzie lepszego (w zależności od preferencji brzmieniowych...) lub przekona się, że ta Yama gra na wszystkich kablach...

Pozdrawiam
PS. Od straszenia są inni - wystarczy włączyć telewizor na debaty polityczne lub posłuchać radia icon_eek.gif
No chyba że chcemy zaszantażować "małżowinkę" tekstem "albo kupię ten sprzęt... albo 4 sztuki vintage. Wybór należy do Ciebie" icon_mrgreen.gif albo zastraszyć kolejną parą kolumn (niekoniecznie z lat 70tych) czy CDkiem jak w moim przypadku icon_cool.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Bochen .Gratuluję zakupu kolumn.U mnie takie grają od lat i cały czas cieszy mnie ich brzmienie .Tak i z mocnym tranzystorem jak i z moją obecną słabowitą lampką.Kilka prób zmiany, wytrzymały, najczęściej miażdżąc nowego konkurenta. icon_smile.gif Na zmianę kabli reagowały,ale zdecydowanie najbardziej na zmianę wzmacniacza.Kiedyś miałem zmienić im wewnętrzne okablowanie na pewno by nie zaszkodziło.Ale zwyciężyło moje lenistwo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...