Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
derred

onkyo cs-1045 vs yamaha 1330

Recommended Posts

Witam.

Jak w temacie.
Yamahę słuchałem lecz tego onkyo niestety nie - ktoś widział lub słuchał? Co polecacie?

Opinie i rady mile widziane.

Moja opinia w kwestii tego typu mini-kombajnów jest od długiego czasu niezmienna, czyli szkoda kasy na coś takiego. Jeśli komuś naprawdę zależy na brzmieniu, lepiej kupić porządnie grający sprzęt z drugiej ręki.
Chyba, że ma to być brzękadełko do sypialni, ale wówczas chyba wszystko jedno co kupisz. Weź bardziej funkcjonalne, solidniej wykonane, lub po prostu ładniejsze bo brzmieniowo, to nie ma dużej różnicy.

Jeśli chodzi o mini-systemy, to z pewnością są różnice, ale w porównaniu z dobrze dobranym sprzętem second-hand w tej cenie moim zdaniem pomijalne. Ja tylko wyraziłem swoje zdanie na ten temat, może ktoś inny porównywał, to Ci doradzi. Bardzo fajne mini robił kiedyś TEAC I Denon, może jeszcze coś robią. No i Yamaha Piano Craft, oczywiście piszę o używanych

mam do sprzedania używanego 2lata arcama solo mini i dynaudio miesięczne 2/6 gra to razem moim zdaniem lepiej niż yama 1330 którą słuchałem bardziej muzykalnie
za całość chcę 3500 w tym kableki synergistic research decor gratis , cena bez negocjacji

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować