Skocz do zawartości

Płatny odsłuch


Recommended Posts

  • 4 months later...
Ja mam trochę prowokacyjne pytanie: Czy sprzedawcom zależy na sprzedaży, obrocie ? ( nie chodzi o odsłuchy płatne, czy darmowe, tak jak temat sugeruje)
Pisałem dwa razy do sklepu internetowego który w Łodzi ma siedzibę, dwie sale, bez odpowiedzi na propozycje kupna i posłuchania .
W salonie sieciowym audio ( nie MM) również brak reakcji typu, oj uzupełnimy ofertę , bo na stronie www jest, a w salonie pusto, więc coś nie tak, skoro klient pytato zrobimy interes.
W sieciówce zajmującej się też i i agd, informacja że mamy w internecie i można kupić (w dodatku drogo, łaska ) w sklepie realnym już nie, bo kolumn stereo mało kto kupuje, za te pieniądze można mieć kino domowe i pięć kolumn, więc można wybrać z tego co jest.

Są sklepy-salony audio te lepsze z tradycją nastawione na dobre relacje, długofalowe z klientami , owszem starają się, propozycja odsłuchu, pomocy lub taktownego zareklamowania innego produktu który mają i pasowałby klientowi, drobnej korekty ceny, ale nie jest ich wiele .

Przeważają też sklepy sprzedające produkt X za powiedzmy 2500zł i na pytanie o symboliczny rabat 5 % - 150zł ( do zeszłego roku nieraz 3% prowizji brały same organizacje obsługujące terminale kartowe tego sklepu ) mówią że cena jest już maksymalnie niska i nic nie opuszczą, podczas gdy w innych sklepach ten towar jest po np. 2100zł a w czasie wyprzedaży świątecznych po 1900zł , a przecież nie dokładają do interesu robiąc promocję...

I powrót do pytania. Czy sprzedawcom zależy na sprzedaży, obrocie ? Czy lepiej sprzedać raz w miesiącu np. kolumny za 50tys i mieć spokój , niż bujać się ze sprzedażą kilku "niedrogich" odtwarzaczy cd , czy kolumn po np. po 2- 3 tys . i chodzącymi po sklepie klientami ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cytat

właśnie Koris zawsze nie po drodze był ale ma dobre opinie


Byłem jakiś czas temu w Korisie, słuchałem dobre 2 godziny, sympatycznie i za darmo, aczkolwiek pokój trochę goły mieli, tłumaczyli to "stanem tymczasowym", firany w praniu, czy coś takiego. icon_mrgreen.gif

Skoro o odsłuchach mowa... W Polsce nikt już NHT nie sprzedaje? W żadnym salonie, ni cholery, nie posłucham? icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
  • 3 years later...

J a w grudniubyłem na odsłuchu około 2 h różnych kolumn i sprzedawca nic mi nie chciał wcisnąć, z emną słuchał czasem to włączał swoje płyty oitd. Ja przychodząc do domu pomyślałem sobie,  kurde gdzieś czytałem że odlscuh jest płątny ogólnie. To piszę maila z zapytaniem o inny zestaw do odsłuchu i o zapłątę za poprzedni odsluch - alesprzedawca mówi ż eodłśuchu są za darmo - atmosfera bardzo dobra. TD Audio ANdrychów.  W środę jadę do S4Home i terż się p[ytałem o odłsuch i też praktykują formę darmową 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...