Skocz do zawartości

Interkonekt do Ikon 6 + NAD 326 Bee


verul

Recommended Posts

Czas niechybnie pozbyc sie zwyklego kabla minijack - 2x RCA. Jakosc muzyki na nim cierpi bardzo, zwlaszcza gdy przerywa i rozlacza mi lewy kanal icon_razz.gif Mam karte muzyczna z 2x RCA wiec tym razem bede potrzebowal wlasnie interkonektu. Dlugosc to jakies 1,5m do 2m Nie chce wydawac fortuny, powiedzmy tak do 200zl. I tak kable glosnikowe mam zwykle QED XT Evolution wiec nie bede cudowal z interkonektem.
Na pewno nie chce wzbogacania gory. Nawet powiedzialbym ze dobrze byloby podbudowac dol. Nie zeby go mi jakos brakowalo, ale wowczas granie byloby bardziej zrownowazone.

Z gory dzieki icon_smile.gif

Ps: Ewentualnie moglbym wydac wiecej. Ale sklaniam sie wlasnie ku temu budzetowi. chce po prostu wiedziec co mi polecicie, potem to ze sklepu wypozyczyc do domu (jak sie da), oprocz tego 2 inne kable i posluchac na slepo co mi sie spodoba. Ale nie chcac taszczyc ze soba do domu 20 interkonektow prosze o rade icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 200 zł proponuje posłuchać coś z produktów PROFIGOLD, jednak gdybyś zdecydował się troszeczkę przekroczyć budżet - to może coś takiego:
Atlas Cables Element = 235 zł (1m), kabel ma bardzo dobre recenzje i w AV dostał rekomendacje!!! Uchodzi za bardzo muzykalny, łagodzący kontury... Naczytałem się na forum wiele złego na temat tanich QED-ów...??? Ale myślę, że skoro masz już głośnikowe, to warto posłuchać i przetestować tego producenta.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że jak się nie posłucha to nic ciekawego z tego nie wyniknie, to tak, żeby nie zapomnieć icon_wink.gif

Co do kabli to jak mówisz, że może przydałoby się trochę więcej dołu to posłuchaj czegoś ze stajni Monster Cables (pewnie modele MC350/450), albo Supra Cables (tutaj chyba tylko DUAL). One uchodzą za takie, które basu nie żałują icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...