Skocz do zawartości

głosniki zabudowane w suficie


machinesjb

Recommended Posts

Witam. Jest to mój pierwszy post. Pozdrawiam wszystkich icon_smile.gif

Chciałbym wyjątkowo zamontować głośniki w suficie w sypialni. Niestety nie mam gdzie postawić kolumn, bo jak to w sypialni niema gdzie, oraz też to kijowo wygląda gdy jest szafka na szafce. Nie wymagam też dzwięku HiEnd. Dosłownie ma to lepiej pierdzieć od wbudowanych głośników z TV i żeby sobie puścic muzyczkę z kompa. Mam amplituner Philips 6x40W za pare stówek.
Dlaczego sufit? Ogólnie będę remontował sypialnię z podwieszeniem sufitu i mogę wykonać skrzynki z płyty OSB jako kolumnę pod głośnik i ukryć pod Rygips z jakąś delikatną dylatacją by nie drżał cały sufit. Głośniki chcę zlokalizować gdzieś nad łóżkiem.
Powiedzcie mi czy są jakieś lepsze głośniki Nie 100V które mogę tak wpakować i do któych producent zamieszcza listę parametrów do wyliczenia skrzyni(czy wogóle jest potrzebna) i czy jest sęs takiej zabawy, lub może polecieć typowo kolumnowymi głośnikami i zrobić do nich skrzynię.
Jak to będzie słychać? Pewnie podobnie jak z monitorów podwieszonych pod sufitem. Wiem że dzwięk z góry to badziew ale może zaryzykuję.

PS napisałem w temacie że w kuchni ale ma być sypialnia. Myślałem o kuchni bo ide na kolacje. Pozdro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...