Skocz do zawartości

Yamaha a-s 300 i mission m32i?


rattlehead

Recommended Posts

Czy to będzie dobre połączenie? Słucham rock/metal: kings of leon, placebo, the smiths, coldpaly, megadeth, nevermore; trochę jazzu miles davis, możdżer, jagodziński, charles lloyd i trochę "miękkiej" elektroniki. Pokój ~16m mało ustawny monitory muszą stać na komodach. Muzyka leci głównie z kompa w formacie losseless. Ewentualnie jaki inny sprzęt do 2000 zł (tylko nowy)?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
udzieliłem Ci odpowiedzi na bliźniaczym forum. Ze względu na ustawienie kolumn na komodzie, proponuję poszukać konstrukcji kolumn z bass-reflex do przodu. Zwróć uwagę na Dali Concept 1, Kef C3, Monitor Audio M2. Zapraszam na odsłuchy
W przypadku pytań jestem do dyspozycji
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co te nerwy, forum jest jakie jest, nowych członków przybywa jak grzybów po deszczu. I tu paradoks, każdy człowiek niby jest inny, a setek pytań takich samych icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif. Kolega ze sklepu Q21, ma racje zwracając Twoją uwagę na kolumny z bass-reflexem z przodu!!! I nie sądzę, że chciał być złośliwy pisząc o odpowiedzi na innym forum. Tylko przypomniał się grzecznie, a Ty zachowałeś się jak typowy młody gniewny... Wyluzuj i pamiętaj cierpliwość jest cnotą!!!

Budżet nie jest za duży i możliwośći przez to też, potężnego dźwięu nie osiągniesz, raczej delikatny i subtelny. Ja obstawiam za połączeniem Dali IKON 1 + YAMAHA A-S300icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się źle zrozumieliśmy, absolutnie nie mam pretensji do kolego Q21 wręcz przeciwnie jego rady bardzo mi się przydały. Mój post był odpowiedzią skierowaną do kolegi audionet i jego wypowiedzi, która nic nie wniosła do tematu. Dali Ikon 1 przekraczają niestety moje założenia budżetowe (2000 zł na wzmacniacz i kolumny). Czy odległość głośnika od ściany na poziomie ~23 cm jest wystarczająca dla br z tyłu?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...