Skocz do zawartości

Słuchawki -pomoc


Recommended Posts

Witam icon_smile.gif
Zbliżają sie urodziny mojego chlopaka i chcialabym zrobic mu prezent w postaci słuchawek . Jestem kompletnie zielona i dlatego prosze o pomoc , wiem ze moj chlopak ceni sobie AKG i Sennheiser . Dlatego prosiłabym Was , zebyscie podali mi jakies modele i wskazowki czym mam sie kierowac kupujac ten prezent . Dodam ze moj chlopak jest audiomaniakiem i boje sie ze nie trafie z tymi słuchwkami . Słuchawki maja byc nauszne . Jak narazie mam odłozone 300 zł i mozecie do tej bariery cenowej podawac mi modele . Gdyby udało mi odłozyc wiecej to was poinformuje icon_smile.gif Dziekuje z gory za wszystkie wskazówki . Marta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że każdy audiomaniak ma swoje preferencje... Z jednej strony dzięki temu, że podałaś nam marki możemy się dowiedzieć coś niecoś o upodobaniach Twojego chłopaka, a z drugiej strony ci dwaj producenci oferują diametralnie różne brzmienie, więc sam już nie wiem icon_rolleyes.gif

Niemniej ja bym zaryzykował te AKG. Dlaczego nie Sennheiser? Głównie dlatego, że jest bardzo popularny, więc AKG będą po prostu bardziej oryginalne (bynajmniej nie gorsze). W kwestii konkretnego modelu to w tej kwocie K540, chłopak nie powinien być zawiedziony jeśli dostanie od dziewczyny taki prezent icon_wink.gif


PS: GRADO, o których mówił patiaro byłyby jeszcze bardziej oryginalne, ale to nie te kwoty - najtańsze SR60i to koszt rzędu >400zł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...