Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marta19

Słuchawki -pomoc

Recommended Posts

Witam icon_smile.gif
Zbliżają sie urodziny mojego chlopaka i chcialabym zrobic mu prezent w postaci słuchawek . Jestem kompletnie zielona i dlatego prosze o pomoc , wiem ze moj chlopak ceni sobie AKG i Sennheiser . Dlatego prosiłabym Was , zebyscie podali mi jakies modele i wskazowki czym mam sie kierowac kupujac ten prezent . Dodam ze moj chlopak jest audiomaniakiem i boje sie ze nie trafie z tymi słuchwkami . Słuchawki maja byc nauszne . Jak narazie mam odłozone 300 zł i mozecie do tej bariery cenowej podawac mi modele . Gdyby udało mi odłozyc wiecej to was poinformuje icon_smile.gif Dziekuje z gory za wszystkie wskazówki . Marta

Problem w tym, że każdy audiomaniak ma swoje preferencje... Z jednej strony dzięki temu, że podałaś nam marki możemy się dowiedzieć coś niecoś o upodobaniach Twojego chłopaka, a z drugiej strony ci dwaj producenci oferują diametralnie różne brzmienie, więc sam już nie wiem icon_rolleyes.gif

Niemniej ja bym zaryzykował te AKG. Dlaczego nie Sennheiser? Głównie dlatego, że jest bardzo popularny, więc AKG będą po prostu bardziej oryginalne (bynajmniej nie gorsze). W kwestii konkretnego modelu to w tej kwocie K540, chłopak nie powinien być zawiedziony jeśli dostanie od dziewczyny taki prezent icon_wink.gif

PS: GRADO, o których mówił patiaro byłyby jeszcze bardziej oryginalne, ale to nie te kwoty - najtańsze SR60i to koszt rzędu >400zł.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować