Skocz do zawartości

Kolumny stereo i wzmacniacz do 1500?? Jakieś rady??


osi123

Recommended Posts

Witam

Niestety życie mocno obcięło mi fundusze i na zakup zestawu stereo, czyli 2 kolumny i wzmacniacz (ew. amplituner) pozostało mi max 1500 PLN. Pytanie do Was co możliwie najlepszego w tej cenie można dostać?
Poniżej "wymagania" icon_wink.gif
Pokój 20m, lekko pozastawiany jak to w mieszkaniu. Rodzaj muzyki: od spokojnych chilloutowych melodii poprzez bluesa, trochę jazzu, do cięższych gitarowych brzmień, poza tym radio i koncerty DVD. Głównie z płyt CD/DVD kiedyś pewnie BR.
Nie o to chodzi żeby było mega głośno, a raczej w miarę wyraźnie i czysto, żebym mógł siąść naprzeciwko i wieczorem cicho ale wyraźnie posłuchać ulubionych płyt, żeby bas był wyraźny ale nie dominował nad resztą... Chcę słyszeć poszczególne instrumenty a nie zlane ze sobą dźwięki...
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osi123 z całą dla Ciebie życzliwością odpowiem Ci tak. Za 1500zł. na pewno da się kupić kilka modeli nowych kolumn, ale czy da się ich słuchać, to już inna sprawa. No i tradycyjnie. Jeśli nie mam do czegoś przekonania nie polecam.
Z używanych Dali 104, Audio Academy Phoebe, Castle Severn, Avance Dana 670, Tannoy R3, Mission M33i lub M 34i. Oczywiście każde z tych kolumn brzmią nieco inaczej. A wzmacniacz do tego jakiś starszy Rotel lub NAD.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...