Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,
chciałbym skorzystać z Waszych doświadczeń odnośnie skompletowania odpowiedniego sprzętu do wyżej wymienionego odtwarzacza firmy sony...
Rozglądałem się już tu i tam, spodobały mi się słuchawki AKG K 540 - przede wszystkim z racji wyglądu i ceny na jaką jestem w stanie sobie pozwolić.
Niestety jeśli chodzi o resztę nie wiem nic. Parametry nie mówią mi wiele, a i pewnie zapoznanie się z czystą teorią niewiele pomoże.
Dlatego chciałbym uzyskać od Was forumowicze cenne rady. Czy warto, a może inny model słuchawek?
Zależy mi na tym, aby słuchawki dobrze służyły przede wszystkim na zewnątrz, cieszyły jakością dżwięku, tupu nauszne.
Doczytałem, że warto byłoby zainwestować we wzmacniacz zewn.- FiiO E7,( który mógłbym też podpiąć opcjonalnie pod głośniki komputerowe, co rozłożyłoby koszty, gdyż rozglądam się też za kartą muzyczną pod CPU) - czy taki wzmacniacz jest niezbędny w tej konfiguracji?

Ewentualnie zostaje opcja prostsza, czyli podpięcie pod sony'ego AKG 420 lub 430, bo 450tki pewnie odradzicie...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Nie wiem czy to ma sens podłączać sony mp4 skoro i tak używasz komputera. Karta dźwiękowa to fajna rzecz ale w momencie jak słuchasz muzyki „podzieloną” na ścieżki i komp ci tego nie uciągnie. Do karty dźwiękowej nie potrzebujesz wzmacniacza, ja wychodzę bezpośrednio na odsłuchy po 3000 na stronę. Ale w sumie twojego pytania nie zrozumiałem do końca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...