Skocz do zawartości

Słuchawki do ok 250 zł


Recommended Posts

Witam!

Chciałbym zwrócić się do was z uprzejmą prośbą o pomoc w znalezieniu odpowiednich słuchawek dla mnie, których cena nie będzie przekraczać 250 lub max. 300 zł icon_smile.gif

Gram amatorsko na pianinie elektrycznym, ale równocześnie słucham różnej muzyki. Skupiam się głównie na takich gatunkach jak elektro, dubstep, drum & bass, rock (gł. indie, soft), muzyka alternatywna. W związku z pierwszymi trzema gatunkami chciałbym aby słuchawki miały dobry bass i nie były za ciche icon_wink.gif Zależy mi również na tym, aby były to słuchawki nauszne (zależy mi na przynajmniej częściowej izolacji, gdyż czasem słucham muzyki dość głośno i nie chcę innym grać na nerwach w miejscach publicznych), ale niezbyt odstające czy duże - chcę aby były wygodne w mieście, w domu nie słucham muzyki na słuchawkach z wyjątkiem gdy na pianinie. Staram się również znaleźć coś z ładnym designem, bo jestem trochę wyczulony na tym punkcie icon_smile.gif

Podsumowując. Proszę abyście polecili mi słuchawki:
- w cenie nieprzekraczającej 250 - max. 300 zł
- mające ładny bass i nie były za ciche (+ ew. nadawały się do grania na pianinie elektrycznym)
- nauszne, które będą choć trochę izolowały dźwięki
- nie za duże, raczej ściśle przylegające do głowy - słuchawki do miasta, a nie do domu
- z ładnym designem
- w miarę wygodne

Wiem, że moje wymagania nie są zbyt małe, ale bardzo liczę na waszą pomoc, gdyż jestem trochę skołowany icon_wink.gif

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie spełniają one moich kryteriów ze względu na to, że są olbrzymie jak dla mnie. Chciałbym coś mniejszego.
Przykładowo takie AIAIAI Tracks albo coś jak Panasonic RP-HTX7. Co do tych drugich to mam jednak małe obawy i ten model akurat musiałbym sam przetestować jak wyglądają na żywo i jaka jest jakość dźwięku.

Chciałbym abyście polecili mi jakieś modele słuchawek, które byłyby odpowiednie, bo ciężko jest znaleźć coś fajnego i w miarę sprawdzonego przez ludzi w gąszczu słuchawek. Szukałem już sam, zawsze szukam przed zapytaniem na forum, ale nic więcej fajnego nie wynalazłem, więc zwracam się z zapytaniem do was. Bardzo proszę o pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jedno nie wyklucza drugiego. Są też modele pośrednie, mój brat ma takie firmy sony na przykład. A konkretny model, który może być przykładem to AKG k518 DJ.

Ciekaw jestem co sądzicie o tym modelu: http://allegro.pl/oldschoolowe-sluchawki-a...1710242376.html
Miał ktoś może z nim styczność?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...