Skocz do zawartości

Amplituner Yamaha RX-V371


artuditu

Recommended Posts

Witam

Orientuje się ktoś lub może posiadacze poprzedniego modelu wiedzą czy Amplituner Yamaha RX-V371 puszcza sygnał jeśli nie jest włączony. Inaczej mówiąc czy np obejże coś z dekodera lub dvd bez konieczności włączania ampli. Nie widze sensu w oglądaniu wszystkiego na 5 głośnikach. Wiem że nie każdy ampli ma taką możliwość.

Drugie pytanie to czy warto kupować zestaw kolumn Jamo S426 w połączeniu z tym ampli.

Czytałem już kilka opinii o tym modelu ampli i wiem że szczytem techniki nie jest ale to będzie mój pierwszy tego typu zestaw a obecnie siedzę na jakiejś mini wieży więc różnica pewnie i tak będzie. Nie będzie wykorzystywany do specjalnie głośnej muzyki. Dla mnie to i tak będzie skok jakości.

Jedynie ważne jest dla mnie bym tak jak pisałem mógł oglądać wszystko bez ciągłego wykorzystywania Amplitunera.

Może co niektórym wydać się to pytanie głupie ale ja poprostu nie wiem.
Nie wiem czy dobrze kojarzę ale to sie chyba nazywa passthroug.

z góry dzięki i pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
A możesz podłączyć DVD do TV kablem HDMI - i będziesz miał wtedy obraz z dźwiękiem na TV, a gdy będziesz chciał wykorzystać amplituner (i puścić dźwięk na kolumny) to podłączasz go kablem cyfrowym (koaksjalnym lub optycznym) i już...

Podobnie możesz postapić z dekoderem - o ile ma takie wyjście (zapewne ma...).

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...