Skocz do zawartości

pierwszy system


tanebo

Recommended Posts

Fajne klocki, dobre kable. Czy się to wszystko zgra a co najważniejsze, czy się Tobie spodoba to już inna rzecz. Idź więc do salonu, posłuchaj, zmieniaj konfiguracje i spróbuj wyłapać co Ci bardziej leży. A później wróć na forum i ew. zapytaj o szczegóły. Może też o nic nie będziesz pytał tylko zapakujesz sprzęt do domu i zagłębisz się w muzyce. Czego szczerze Ci życzę.
Oczywiście przed zakupem dobrze by było wypożyczyć sprzęt do domu i tam go posłuchać. W salonie może zabrzmieć nieco inaczej niż w Twoim pokoju, pamiętaj o tym.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam ! Jestem tu nowy więc mówię cześć, dzień dobry wszystkim ! icon_wink.gif

Chciałem się dowiedzieć ile kosztowałby mnie zestaw 2.1 ewentualnie może 5.1 audio. Jeżeli chodzi o jakość to interesowałaby mnie taka bliska "audiofilskiej" (nie jestem audiofilem przynajmniej na razie icon_wink.gif po prostu chciałbym złożyć zestaw , który dawałby już taką "zawodową" jakość dźwięku icon_wink.gif ). Uprzedzam, że jeżeli chodzi o sprzęt audio jestem kompletnie zielony. (Co innego jeżeli chodzi o sprzęt basowy - gram na gitarze basowej od 5 lat i mam niezłe doświadczenie sprzętowe - taki mały offtop icon_biggrin.gif) Prosiłbym też o konkretne odpowiedzi, modele - wiem, że najlepiej pójść do jakiegoś salonu i posłuchać samemu ale tyle tego jest że nie wiadomo w czym wybierać ? Jakich firm modeli unikać a jakich nie ? Jeżeli chodzi o kwotę na ten sprzęt jestem dość elastyczny więc nie określę dokładnej kwoty. Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"audiofilski", "zawodowy"... niewiele to mówi szczerze mówiąc.

Najlepiej załóż swój temat, określ ile chcesz wydać (elastyczny to też żadne stwierdzenie, bo możesz mieć 1000, 10 000, albo 100 000), jakiej wielkość masz pomieszczenie, do czego to dokładnie ma służyć (muzyka, TV, filmy???). To pozwoli nam zacząć od czegoś, bez tego ani rusz icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...