Skocz do zawartości

Końcówka mocy AUDIOLAB 8000X7


jagodzi

Recommended Posts

Zastanawiam sie nad zakupem używanej wielokanałowej końcówki mocy AUDIOLAB 8000X7 , mój obecny zestaw:

DENON AVR2308
MARANTZ DV 8001
B&W CM7 + B&W CM1 + B&W Center
PARADIGM PS-1200
Wszystko spięte interkonektami QED i przewodami głosnikowymi DNM RESON

Jak widać najsłabszym ogniwem jest aplituner, totez zastanawiam się nad zakupem używanej końcówki mocy (do 2k PLN) i skorzystania z połączenia pre-amp w aplitunerze.

Niestety nie znalazłem zbyt wielu informacji na temat charakteru brzmienia końcówki AUDIOLAB 8000X7? Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w użytkowaniu tego sprzętu?



Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z tego co kiedyś było, troszkę historii z autopsji icon_smile.gif AUDIOLAB pomimo, że typowo angielskie brzmienie nadawał się najlepiej do muzyki rockowej, ,,zadziornej”. Taką opinię o pewnej Integrze poznałem kiedyś, kiedy szukałem wzmacniacza dla siebie (kilkanaście lat temu). Proponowanej przez Ciebie końcówki mocy nie znam: ale z tego co widzę to mocy nie przybędzie, natomiast jest nadzieja na ,,lepszy” dźwięk...

No właśnie co to niby oznacza...? A to już Ty sam musisz ocenić, najlepiej po odsłuchach (spróbuj wypożyczyć tą końcówkę mocy). Bądź napisać co byś zmienił na lepsze w swoim sprzęcie. Czego Ci w nim brakuje, co Cię drażni, czy też czego słuchasz, jakie gatunki muzyczne, etc... Wtedy może pojawią się inne propozycje od nas....

Zastanawiam się skąd pewność, że za ,,zło" odpowiada Denon? Marantz też nie miał dobrych opinii jeśli chodzi o pierwsze odtwarzacze DVD!!! Czy to dobre oznaczenie MARANTZ DV 8001??? Nie mogę go znaleść w necie icon_sad.gif, może ten Twój model to: DV 7001??? Bo z 8001 znalazłem w historii Marantza tylko RX, SR, SA.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...