Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sprd123

Wybranie sprzetu Audio

Recommended Posts

Witam!

Wczoraj byłem w Saturnie, ogladałem sprzęt różnego rodzaju.

Wpadłem na świetny pomysł , ażeby zakupić sobie jakiś amplituner z odtwarzaczem CD i glosnikami. Cały taki zestawik.

Bardzo do oka przypadł mi sprzęt Denona. Co o nim myslicie? icon_smile.gif

Moze doradziłby mi ktos, co najlepiej kupic i dobrac do siebie? W sensie jaki amplituner do jakich glosnikow i do jakiego odtwarzacza azeby takie tracki jak Madonna - Frozen robiły miazgę swoją czystością w moim pokoiku?

No i wgl. czy jestem w stanie za ok. 2600zł coś dostac? icon_smile.gif

Pozdrawiam! icon_smile.gif

PS. Sprzęt powinien dobrze radzic sobie z MP3, gdyż byłby głównie używany zamiast głośników do komputera icon_smile.gif

Jest w saturnie promocja takiego czegos:

http://www.saturnpolska.com/gdansk/produkt...20-czarny-wenge

Czy to jest w stanie dorównac jakością do Denona? icon_smile.gif

Marka jak marka, Denon jednym odpowiada innym nie. Generalnie w swoim pułapie cenowym nie jest źle.
Co do reszty pytania - na tyle ogólnikowe pytanie,że az nie wiadomo jak tu odpisać.

Może na początek - jakieś doświadczenie muzyczne ? na czym obecnie grasz w domu itp

W tej chwili wygląda to tak, że używam wieży SONY MHC-BX5, która podłączona jest do komputera. Dwa głośniki od tej wieży są na jednej ścianie, natomiast na drugiej ścianie przeciwległej wiszą dwa inne słabiutke głośniczki (samochodowe, dorwałem kiedys na allegro za 80zł 1, prawdopodobnie samoróbki)

Jeżeli chodzi o głośność, jest mega głośno. Zwłaszcza kiedy uruchomię opcje V-Groove.

Natomiast jakoś dźwięku chowa się do tego co jest w sklepach w tych sprzętach.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować