Skocz do zawartości

Zmiana kolumn


lop999

Recommended Posts

Witam forumowiczów mam problem ze zmianą kolumn bardziej do stereo ale także w niewielkim stopniu kino domowe. moje dotychczasowe kolumny (tonsil voyager 200) już mi nie wystarczają , do zestawu posiadam amplituner pioneer 1021 i odtwarzacz cd tej samej firmy, pokój ma 18m2, czy polecicie cos ,mam kilka typów ale do zadnego nie jestem pewien; mission m35i, wharfedale 10.7, kef iq70, kef c7, klipsch rf62,albo cos z dali chyba ze macie inne propozycje, muzyka jakiej słucham to rap taki jak tupac, scarface, eminem i podobne z kolei zona słucha raczej rytmów reggae. Z góry dzięki za pomoc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge Tobie polecic cos co jest lepsze od wszystkich tych typow ktore podales. Co proawda w cenie detalicznej znacznie drozsze ale co do ceny wiadomo ze tutaj jest dosc "plynnie" icon_smile.gif Mianowiecie chodzi mi o glosniki Acoustic Energy Radiance 3. Jest to badzo znana marka (mniej w Polsce), jednak przede wszystkim gra na bardzo wysokim poziomie jak na klase srednia. Nie ma maniery do przesterowanej gory pasma jak to sie ma w przypadku Klipscha, KEFa czy Monitor Audio. Nie jest tez za badzo mulowata jak np Mission. Jest wszystko bardzo dobrze wyposrodkowane i co bardzo wazne niesamowicie muzykalne. Jezeli mozesz sobie pozwolic na wydnie okolo 4,5k na kolumny to dla mnie to jest best buy....
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...