Skocz do zawartości

Denon 1705 i stereo oraz KD


s1810

Recommended Posts

Witam. Szukam kolumn do około 2500pln za komplet. Posiadam amplituner Denon 1705 , który gra z jako kino domowe z JBL SCS138 czyli mały zestawik. ostatnio zakupiłem telewizorek samsunga 50Q91H i chcę powoli wymienić dotychczasowe kolumny. Na poczatek fronty tak by grały także jako stereo myslałem o KEF iQ5 Coś o pokoju objętość 19 m2 odległość kolumn i telewizora od miejsca odsłuchowego 3,5 m, mało mebli niskie komody, brak jakiś zasłon ,wykładzin/ synek alergik/, na podłodze panele.Muzyka różna jazz,rock. relaksacyjna, ale i trochę coś w stylu deep purple. Docelowo mam zamiar skompletować do tego zestawu stereo resztę by stanowiło to komplet kina domowego. Ważne jest dla mojej rodzinki by kolumny zagraly wyrażnie przy dość cichym odsłuchu.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam. Szukam kolumn do około 2500pln za komplet.... Docelowo mam zamiar skompletować do tego zestawu stereo resztę by stanowiło to komplet kina domowego. Ważne jest dla mojej rodzinki by kolumny zagraly wyrażnie przy dość cichym odsłuchu.

S1810
W tej kwocie około 2500zł szukasz kolumn 2.0 czy raczej 5.0 lub 5.1 ???
Piszesz o stereo, a temat jest jest w kinie domowym - stąd moje pytanie icon_cool.gif
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...