Skocz do zawartości

głośniki 2.0 max. 3 tys


adrian1991

Recommended Posts

W tej chwili posiadam głośniki do kina domowego Discovery, ale nie spełniają moich oczekiwań. Chciałbym kupić nowe(w grę wchodzą również używane) głośniki. Tym razem 2.0. Posiadam amplituner Yamahy, mogę podać model jeśli to potrzebne. Z tego co wiem, jest to dość dobry sprzęt, aczkolwiek nie znam się na tym. Kupić chciałbym same głośniki, no i w grę wchodzą tylko 2.0. Sprzęt będzie używany głównie do słuchania muzyki. Cena jaka mnie interesuje to do 3 tys zł. Czy za te pieniądze da się kupić coś w miarę dobrego?

Z góry dzięki za odpowiedzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałeś trochę za mało informacji...

Jaki konkretnie amplituner Yamahy?
Na jakiej powierzchni to gra?
Jakiej muzyki słuchasz?
Czego oczekujesz od swojego systemu - i co w tej chwili wchodzi w jego skład

No i może się tak zdarzyć, że lepiej będzie kupić w tej cenie wzmacniacz stereo i kolumny, niż podłączyć nowe kolumny do już posiadanego sprzęu...
Kolumny Eltax Discovery były zazwyczaj sprzedawane w komplecie z niskimi modelami ampliunerów kd Yamahy.

Podrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, amplituner to Yamaha RX-V450. Powierzchnia pokoju to jakieś 15-20 m2. Muzyka gra bardzo różna, ale głównie to jakiś jazz, pop, trochę rocka. Czego oczekuję? W sumie to fajnie jakby był wykonany z drewna, bardzo ładnie to wygląda i będzie pasować to wystroju pokoju. Oprócz tego nie mam większych wymagań, głośniki są dla mojego taty, który po prostu chce zmienić te stare głośniki na coś nowego, an czym można dobrze posłuchać muzyki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W budzecie sie mieszcza a graja rewelacyjnie Acoustic Energy NEO 4 V2. Piekne glosniki i realatywnie bardzo tanie jak na to co oferuja.

http://www.acoustic-energy.co.uk/Default.a...o-4-loudspeaker

Cena nowych wyraznie ponizej zakladanego budzetu (dzwiek znacznie ciekawszy niz niejednych podlogowek do 4tys) W razie czego pisz na priv to odpisze szerzej na temat tej konstrukcji i nie tylko icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...