Skocz do zawartości

podłogówki do 2000Pln


kanonier8003

Recommended Posts

z góry proszę o wyrozumiałość wiem ze temat był wałkowany wielokrotnie ale zaryzukuje. Poszukuję kolumn podłogowych do 2000Pln do pomieszczenia ok 18m słucham w zasadzie wszystkiego ( no może poza klasyką i jazzem). Obecnie posiadam samoróbki niewiadomego pochodzenia napędzane technicsem se a900s(w niedługiej przyszłości też będe wymieniał) więc nie jestem wybredny. Troche poczytalem na forach i ciekawi mnie co sądzicie o tych:

mission m35i
jamo 608
B&W 684
dali concept6
MAGNAT QUANTUM 655

a może coś innego?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się Kolego rafal735r horrorów naoglądałeś icon_eek.gif - zjadająca elektronika, to chyba tylko u Benny Hilla icon_mrgreen.gif !!!
W temacie: Dali 450 - to chyba najlepszy wybór, jeśli dopuszczasz używki... Doskonałe audiofilskie kolumny, które posiadałem dawno temu w systemie stereo. Grają bardzo liniowo - równo całym pasmem, ciepło - zwłaszcza w średnicy, doskonała stereofonia - piękne plany i daleko wychodzący za kolumny dźwięk. No i ten bas - potęga oraz masa, przyzwoicie kontrolowana... Do tego stopnia w swej klasie doskonałe, że jeszcze niedawno: moim wielkim marzeniem był powrót do tej marki icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif i udało się!!!!!!!!!!!!!!!! Bo kto raz się nią zakosztuje, nie będzie chciał już nic innego...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...