Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kanonier8003

podłogówki do 2000Pln

Recommended Posts

z góry proszę o wyrozumiałość wiem ze temat był wałkowany wielokrotnie ale zaryzukuje. Poszukuję kolumn podłogowych do 2000Pln do pomieszczenia ok 18m słucham w zasadzie wszystkiego ( no może poza klasyką i jazzem). Obecnie posiadam samoróbki niewiadomego pochodzenia napędzane technicsem se a900s(w niedługiej przyszłości też będe wymieniał) więc nie jestem wybredny. Troche poczytalem na forach i ciekawi mnie co sądzicie o tych:

mission m35i
jamo 608
B&W 684
dali concept6
MAGNAT QUANTUM 655

a może coś innego?

Biorąc pod uwagę Twoje wymagania, zdecydowanie zwróciłbym uwagę na kolumny Mission (np. najnowsze MX4), Tannoy Mercury V4 oraz Dali Concept 6. Przy nieznacznie wyższym budżecie dołożyłbym jeszcze Tonsil Pulse.
Serdecznie zapraszam na odsłuchy
w przypadku pytań jestem do dyspozycji

To się Kolego rafal735r horrorów naoglądałeś icon_eek.gif - zjadająca elektronika, to chyba tylko u Benny Hilla icon_mrgreen.gif !!!
W temacie: Dali 450 - to chyba najlepszy wybór, jeśli dopuszczasz używki... Doskonałe audiofilskie kolumny, które posiadałem dawno temu w systemie stereo. Grają bardzo liniowo - równo całym pasmem, ciepło - zwłaszcza w średnicy, doskonała stereofonia - piękne plany i daleko wychodzący za kolumny dźwięk. No i ten bas - potęga oraz masa, przyzwoicie kontrolowana... Do tego stopnia w swej klasie doskonałe, że jeszcze niedawno: moim wielkim marzeniem był powrót do tej marki icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif i udało się!!!!!!!!!!!!!!!! Bo kto raz się nią zakosztuje, nie będzie chciał już nic innego...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować