Skocz do zawartości

Loewe Certos


Joggy23

Recommended Posts

Witam,
Kiedyś przywiozłem z Holandii taki zestaw (zdjęcia poniżej). Nie miałem co z nim zrobić, więc stał i się kurzył nieużywany. Wczoraj postanowiłem go uruchomić, niestety jakoś nie potrafiłem. Nic nie wyświetla się tym dvd, mimo zapalonych kontrolek. Kompletnie się na tym nie znam. Może ktoś miał styczność z tym sprzętem? Ma on jakąś wartość? Co mogę z nim zrobić?






Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są dwie częsci odtwarzacz i subwoofer czy co? Możesz powiedzieć, w którym "module" są gniazda ze zdjęcia? Czy w drugim nie ma żadnych innych gniazd?

Z tego co widać to masz DVD z przedwzmacniaczem (wejscia AUX i cyfrowe oraz regulacja głosnosci, co można wywnioskować po gniazdach PRE-OUT na 6 kanałów).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki kabel jest w tym drugim? Zasilanie, czy jakiś specjalny do podłączenia z DVD?

Gniazda, które widać na zdjęciu to są wszystkie w jakie jest wyposażony ten odtwarzacz? Co to jest za kabel, który na zdjęciu jest podłączony (z białym wtykiem)?


-----------------------

Z tego co widać w instrukcji to do zestawu powinieneś mieć subwoofer, w którym jest wbudowany wzmacniacz 5.1 zasilający zestaw głośników kina domowego. Jeśli takiego nie ma to dźwięk teoretycznie powinieneś mieć na TV jak podłączysz DVD kablem SCART (z wyjścia EURO AV). Poza tym subwoofer powinieneś podłączać do tego gniazda "Bassmodul link", ale co to za typ kabla to ja nie wiem, chyba jakiś specjalizowany LOEWE.
Jeśli masz taki schemat połączeń zastosowany i nie działa, to albo masz coś zepsute, albo poprzestawiane w ustawieniach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugim jest kabel DVI-D (to ten co na zdjęciu jest podłączony białym wtykiem), a innego kabla nie ma, ani zasilania ani nic. Zasilanie mam w subwooferze i tym module z gniazdami.

Dam może link do zdjęć z jakiegoś niemieckiego forum; http://www.360hacks.de/loewe_certos_anlage...nung.t9894.html

Jest to praktycznie taki sam zestaw, jaki posiadam ja.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...