Skocz do zawartości

Pomoc przy wyborze odtwarzacza CD - używanego


martini_dy

Recommended Posts

Witam

Przyszedł czas aby zakupić jakiegoś CD-ka, chciałbym kupić coś używanego co zgra się z moim sprzętem, a mianowicie AMPi HK3490, oraz kolumnami Paradigm Monitor 9v6 na kablach Mosnter ZR1 - potrzebuję jakiegoś dobrego CD-ka gdyż głównie słucham muzyki z płytek, a czego słucham to różnie - jazz, czasem coś z rocka, czasami mocniejsze uderzenie - dziś podpięty mam odtwarzacz DVD - wysoki model Samsunga ( za dobrych czasów ) oraz na zmianę Blur-raya - ale sądzę iż ograniczają głębię muzyki - co myślicie i co radzicie - z góry dzięki za porady - budżet tak do 450 PLN.

Pozdrawiam i dzięki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Możesz kolego napisać z jakich powodów odradzasz wyższe modele Marantza?? Sam przemierzam się do zakupu 6003 lub 6004 i jeśli coś jest na rzeczy o dobrze byłoby dowiedzieć się o tym przed zakupem.
pozdrawiam Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim - nie ma potrzeby cytować go w całości...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Z ata kwote kupisz np DENONA DCD-1290. Jezeli nie odstrasza cie wiek powinienes byc zadwololony. Laser do niego kosztuje 30zł jakby np padl. Mozesz tez nabyc nowszego DCD-1015. Ew moze Marantz CD67. Nowsze modele typu CD6000 i ponizej czyli CD5000 itd sobie odpusc.


Możesz kolego napisać z jakich powodów odradzasz wyższe modele Marantza?? Sam przemierzam się do zakupu 6003 lub 6004 i jeśli coś jest na rzeczy o dobrze byłoby dowiedzieć się o tym przed zakupem.
pozdrawiam


Akurat tych co podeslales nie znam, chodzilo mi bardziej o modele 6000, 5000, 4000. Choc te nowsze nie zbieraja zbyt pochlebnych opinii. Za ta kase co musisz wydac na 6003 czy 6004 kupilbys cos naprawde fajnego i lepszego z tym ze starszego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że odbiegam od tematu tego posta ale we wcześniej założonym nie mogę doczekać się żadnych odpowiedzi. Skoro tu zaistniała dyskusja to może mi pomożecie.
Otóż planuję zakup stereo do salonu do 6000 zł. Planowałem właśnie marantza 6003 lub 6004 i do tego Paradigm Monitor 9v.6, jak to zagra jeszcze nie wiem, może coś w tym temacie więcej wiecie albo zasugerujecie inną opcje?? Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim - nie ma potrzeby cytować go w całości...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...