Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mateusz1407

Słuchawki dokanałowe

Recommended Posts

Witam, poszukuję na allegro słuchawek dokanałowych do 50 zł (z przesyłką). Nie jestem bardzo wymagającym słuchaczem, potrzebuję w miarę czystego dźwięku i głębokiego basu. Zainteresowały mnie takie słuchawki:

KOD
http://allegro.pl/sluchawki-dokanalowe-philips-she3570bk-nowe-czarne-i1845281187.html

Nie znam się na tym, dlatego proszę o porady. Mogę dodać, że do tej pory używałem przez ok. 2 lata HPM-77 od Sony Ericssona i byłem zadowolony. Mój pierwszy post icon_biggrin.gif

Lepiej poszukaj czegoś w okolicy i nie wydawaj bez sensu kasy na przesyłkę przy takim budżecie. Wtedy starczy Ci na coś pokroju KOSSów The Plug, czy czegoś spod skrzydeł SoundMagic.

Ja kiedyś trafiłem na niespodziewaną obniżkę dokanałowych Denonów w kolorze białym.
Ich czarni bracia nadal byli w cenie 200 zł a białasy za niecałą stówę...

Co do słuchawek dousznych to są idealne do krótkiego posłuchania i wytłumienia dźwięków otoczenia.
Dłuższe słuchanie, szczególnie głośne, jest i męczące, i szkodliwe dla uszu.
Mam w domu chyba wszystkie rodzaje słuchawek i żadnych nie używam na wyłączność...

Kupiłem te słuchawki, o których pisałem w pierwszym poście... i jestem pozytywnie zaskoczony icon_smile.gif. Grają bardzo porównywalnie do moich starych HPM-77. Dzięki za rady. Temat do zamknięcia.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować