Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fabularasaAUDIO

W jaki sposób odizolować hałas zza okna?

Recommended Posts

Mieszkam na parterze tuż przy zatłoczonej ulicy. Zastanawiam się jak mogę ten hałas odizolować. Czy jest coś co można zawiesić na oknie zamiast np zasłon? Może zasłona z jakiegoś określonego materiału? Proszę o wszelkie sugestie.

Niestety mieszkanie wynajmowane więc o zmianie okien nie mam mowy. Szukam raczej czegoś co w jakiś sposób złagodzi ten hałas. Latem i tak mam cały czas otwarte okno więc potrójne szyby na wile by się tu nie zdały - teoretyzując icon_smile.gif .

Względnie jakieś grube sztory... ale nie wiem jak wystrój mieszkania i nie należą do tanich rozwiązań, i hmm mogą mało co dać..ale też musiały być być cały czas zasłonięte co mija się zapewne z celem..hałas głównie przenika Tobie od okien.

Oczywiście, że tak!!! Zgadzam się z muzycznym_gościem, zrozumie to tylko ten, kto dokonał takich zamian. Ja kiedyś mieszkałem w samym centrum miasta w blokowisku i zamiana starych okien na tylko z podwójnymi szybami, dała bardzo wielką różnicę!!! Rozumiem fakt nie swojego mieszkania i braku możliwości tak gruntownych zmian, ale proszę nie piszcie takich bzdur: że potrójne szyby niewiele pomogą!!! W obecnej sytuacji mieszkania na stancji, spróbowałbym albo czymś uszczelnić, albo ,,zapchać" okno/a..., pomysł muzycznego_gościa z grubymi sztorami też jest ok.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować