Skocz do zawartości

Płyty za posty, czyli pytanie do redakcji


Angel

Recommended Posts

Witam wszystkich zainteresowanych. Redakcja jakiś czas temu zainicjowała akcję "Płyty za posty" i chwała jej za to. Dzięki temu zdobyłem kilka ciekawych krążków. Jednak od dłuższego czasu (conajmniej kilka miesięcy) nic się na stronie nie dzieje. Gdzie te nowe płyty? Czyżby koniec akcji?
Co najmniej kilka miesięcy temu pytałem o płytę Herbie Hancocka "The Imagine Project". Od miłej pani Oli uzyskałem odpowiedź, że tytułu już nie ma.
Jak widać na stronie płytka ciągle tam "wisi". Nie wiem może znów jest do wzięcia?
Niemniej jak napisałem od długiego już czasu na stronie kompletna stagnacja. Czyżby koniec "akcji"?
Piszę tu na forum, bo chcę w miarę swoich możliwości i wiedzy pomóc adeptom audio. Nie ukrywam, że przy okazji jak jest taka możliwość zasiliłbym swoją płytotekę nowymi tytułami, ale nie będę brał rzeczy, które kompletnie mnie nie interesują, tylko dlatego, że są gratis od "Audio".
Co redakcja na to? Mam nadzieję, że dostanę jakąś odpowiedź. Pozdrawiam.

Jarek.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na forum jestem bardzo, bardzo długo ale jako czytelnik.
Wystarczy czytać wszystkie działy i by się wiedziało.
Ja jestem melomanem a nie testerem sprzętów więc prawie się nie wypowiadam bo prawie każdy wątek to wybieranie za kogoś różnego rodzaju sprzętu. Nie raz zauważyłem że tematy się powtarzają. Nawet szukać by nie musiał pytający bo trochę niżej ma prawie takie samo pytanie ale i tak zakłada nowy temat i znajduje odpowiedzi.
rafal735r Ja nie jestem tu po to aby koło swojego awataru podziwiać co chwilę większą sumę postów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romuald
zgadzam się z Tobą w 100%. Dlatego na AS przestałem pisać i jedynie czytać, a ostatnio i tutaj przestałem się udzielać.

Jeszcze do niedawna pisałem, bo m.in. znalazłem tutaj kilka bratnich dusz, które poznałem później w realu. Dlatego bardziej udzielałem się w tzw. tematach towarzyskich niż dotyczących porad. Zresztą ktoś kto uważnie czyta i w tych tematach mógł znaleźć dla siebie cenne informacje lub dopytać autora wypowiedzi na PW.
Swoje stanowisko próbowałem wyłożyć m.in., oczywiście w dużym skrócie w innym wątku w dziale "Komentarze, opinie" - w temacie "Jak ilość ...".
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że forum jest po to aby tu pisać. Jednak. Jeśli wszyscy by tylko czytali, to bardzo szybko stało by się martwe a po pewnym czasie wiele tematów zdezaktualizowało by się. Ja pomagam jak umiem, choć nieraz pewne rzeczy, pewni ludzie mnie wkurzają, ale... . Więcej piszących, to więcej opinii, większy wybór dla pytających.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po co było to całe narzekanie? icon_eek.gif
Jak widać, płyta doszła...

A jak jesteśmy przy pisaniu postów - to warto poczytać (o czym wspominal niedawno Belfer54) o pogoni za liczbą postów (i nie tylko o tym...)
http://forum.audio.com.pl/Jak-ilosc-zastep...czba-t2496.html

bo grzeszki wciąż nowych (i niektórych ciut bardziej doświadczonych też...) piszących są podobne.
A do tego dochodzi promowanie tego, co się akurat sprzedaje i reklamowanie własnego sklepu (na szczęście dotyczy to tylko kilku autorów).

Pozdrawiam
PS. I chyba nikt się nie powinien dziwić, że wątek "wylądował" tam gdzie powienien być od samego początku - czyli w "Komentarzach..." a nie w "STEREO"
a swoją drogą to wystarczyło dopisać kolejny post (zamiast tworzyć nowy wątek... icon_sad.gif ) w wątku "płyty za posty"
http://forum.audio.com.pl/index.php?showto...amp;#entry67894
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej macie rację, ale nie takie było moje pytanie.
Pisałem i będę pisał bez względu na to co się komuś akurat wydaje.
A Wy obserwujcie. To forum na pewno rozkwitnie pod Waszym czujnym okiem, nie musicie nic pisać. Podobno wszystko zostało już napisane.
Ja jednak czuję się "olany" przez redakcję, jak na razie icon_cry.gif icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jednak nie zostałeś "olany" przez Redakcję, tylko "sprawa jest w toku".
No ale tu już trzeba poczekać na odpowiedź kogoś z Redakcji - zapewne Oli_b

W każdym razie - pisz dalej na Forum!

Z ilością piszących na Forum - jest jak jest, może będzie lepiej (oby...) - a może nie ... icon_eek.gif
Dobrze, że niektórzy wracaja i się udzielają icon_razz.gif

Pozdrawiam
PS. A "czujne oko" obejmuje głównie sprawy związane z tym, by nie było spamu, chamstwa (wzajemnego opluwania się, wulgaryzmów itd), a do tego sprawy porządkowo-regulaminowe. A że to forum jest mniejsze niż inne fora na temat audio (i mniej się dzieje...) to niestety tak już jest i może dzięki temu jest spokojniejsze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roro, Twoje czujne oko jest tu jak najbardziej potrzebne. Zresztą Ty często piszesz, odpowiadasz, pomagasz.
Chodzi mi tu raczej o dawnych (tak już się chyba można o nich wyrazić) userów, którzy wiedzą naprawdę dużo i mogliby się podzielić swoim doświadczeniem. Wolą jednak z pozycji Boga (czyli masz wolną wolę, rób co chcesz) obserwować jak błądzą adepci świata audio.
Często ci nowi nie wiedzą nawet o co pytać, czego szukać, choć gdzieś to jest i pewnie do znalezienia. Trzeba ich nieraz próbować naprowadzić, wytłumaczyć.
Ja na pewno będę pisał jak już wcześniej zaznaczyłem. Piszę też i gdzie indziej, choć muszę przyznać, że tu się czuję najlepiej. Rzeczywiście jest spokojnie, nie ma chamstwa, cwaniactwa.
A co do płyt, to jeśli macie taką promocję niech się na tej stronie coś dzieje. Częściej powinny się tam pojawiać jakieś nowości. Inaczej bardziej mi to wygląda na "wyprzedaż". Tak, tak. Wyszedłem pewnie na malkontenta, który darowanemu koniowi... . Jestem jednak tego zdania, że robi się coś porządnie albo wcale (i nie wkurza oka - tym razem m.in. mojego) icon_biggrin.gif
Pozdrawiam całą Redakcję i wszystkich piszących na forum.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patiaro
No to chyba nic dziwnego, że sporo postów nie zostało uznanych jako merytorycznie wartościowe i wnoszące coś do spraw niniejszego Forum.
Najlepszym przykładem jest ten Twój temat:
http://forum.audio.com.pl/index.php?showto...amp;#entry78963

A teraz jeszcze bardziej ogólnie:
przy okazji przypominam (f1angel - ta uwaga nie odnosi się to takich użytkowników jak Ty, bo z Twoimi postami jest OK), że zarówno na Forum jak i w mailach czy wiadomościach pisanych na PW obowiązują pewne normy zachowań.
Więc proszę uważać, jak się pisze prośby (a właściwie to czasami żądania!) o przyznanie płyt. No i Redakcja ma prawo interretować posty po swojemu...
Ufff - prawie udało się bez podawania konkretnych danych osobowych icon_neutral.gif

A z rzeczy optymistycznych - jest lepiej z ortografią, choć i tak widać lenistwo (bo nie zawsze jest to brak czasu...), bo nie chce się poprawić napisanego z błędami postu. To po raz kolejny taka uwaga - niestety muszę się powtarzać...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...