Skocz do zawartości

Denon AVC-10SE koncówka mocy przez pre out


kostek997

Recommended Posts

Dzień dobry,chciałbym polepszyć odsłuch stereo w moim sprzęcie do kina domowego.Posiadam Denona AVC-10SE,tak jak pisałem w temacie postu.Wiem,że ma całkiem nie najgorsze wyjście pre out na fronty(i nie tylko) i chciałbym je wykorzystać,podpinając pod nie jakąś końcówkę mocy.

Kolumienki B&W 602 S1,pokój około 9m2.Słucham każdego rodzaju muzyki.Budżet max. 1000zł,rozglądam sie bardziej za sprzętem użuwanym,puki co znalazłem na allegro Yamahe M-40 za 670zł.

Może jakieś opinie na temat tego sprzetu,słucham również propozycji.pozdrawiam i dziekuje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za długo się zastanawiałem nad tą Yamaszką i zniknęła:)ale znalazłem dwa nowe wynalazki,które sa obecnie na allegro.

http://allegro.pl/kenwood-km-x1000-i1865556848.html

http://allegro.pl/technics-se9021-i1857908712.html

Ten kenwood ma certyfikat thx tak jak moj amplituner co by sie nawet zgrywało,ale nie jestem pewnien ,czy bedzie mi odpowiadał dźwiekowo.

Technics,to starsza maszynka z lat 70siątych i wygląda dosyć solidnie,aczkolwiek ciężko znaleźć o nim jakieś konkrete opinie.

Obecny Denon na którym gram to sprzęt do kina,ale przez to,że jest wysokim modelem (z przed paru lat),to zyskiwał pochlebne opinie w stereo.
Jednak czegoś mi w nim brakuje,głównie lepszej góry i przestrzenności.Próbowałem grać na Tannoyach m1,Galach 3020 i obecnych B&W 602 s1.
Zdecydowanie najgorzej wypadały Tannoye,Gale grały dosyć ładnie górą i dołem(w szybkiej muzyce już nie było tak kolorowo),natomiast B&W w tym zestawieniu grają najlepszym basem i najdynamiczniej.Natomiast reszcie dzwięków brakuje trochę detaliczności i przestrzeni.
Dlatego chciałem poprawić te mankamenty dokupując power ampa.Cieżko będzie z odsłuchem,więc musze kupować na "czuja".
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...